Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

59,00 €

44,50 €

Model: Unisex, Materiál: Plast (Acetát), Veľkosť (mm): 55-17-140 / 35, Farba: fialová. Klasický model dioptrických okuliarov Skye Purple, je svojím dizajnom vhodný pre dámy aj pánov. Pravidelné a tenké línie rámu, obdĺžnikového tvaru s oblými hranami ponúkajú tradičný štýl. 

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Model: Unisex, Materiál: Plast (Acetát), Veľkosť (mm): 55-17-140 / 35, Farba: fialová. 

Klasický model dioptrických okuliarov Skye Purple, je svojím dizajnom vhodný pre dámy aj pánov. Pravidelné a tenké línie rámu, obdĺžnikového tvaru s oblými hranami ponúkajú tradičný štýl. Spracovanie z kvalitného plastu a v moderných farbách ponúka okuliare pre dnešný životný štýl. Rôzne farebné kombinácie oslovia každého a sú vhodné na každú príležitosť. Tento variant je vo fialovej farbe, spestrený žltým prúžkom na stráničkách, čo osloví prevažne dámy. Rám je mimoriadne ľahký (= 19g), ideálne pružný, pričom stráničky sú s flexom.

Ak je vaším výberom rám z plastu a hľadáte moderný štýl tak model Skye Purple je to pravé. Fantastický model unisex okuliarov vo veselej letnej fialovej farbe z novej kolekcie pre tento rok. 

TIP: Okuliarové sklá (=šošovky) sú dostupné v rôznych variáciách za fantastické ceny. Vyberte si už dnes. Optik odporúča napr. sklá v Balíku Extra za 19€ s antireflexnou vrstvou. Okuliare sú vhodné aj pre multifokálne alebo bifokálne šošovky. 

PLUS DARČEK: Púzdro na dioptrické okuliare. 

EAN Nedefinované
Farba Fialová
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 55
Výška očnice 35
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
55mm
17mm
35mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Unisex okuliare Skye Purple

Nahrávám...