Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

59,00 €

46,50 €

Model: Unisex, Materiál: Plast (Acetát), Veľkosť (mm): 55-17-140 / 35. Klasický model dioptrických okuliarov Skye, je svojím dizajnom vhodný pre dámy aj pánov. Pravidelné a tenké línie rámu, obdĺžnikového tvaru s oblými hranami ponúkajú tradičný štýl.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Model: Unisex, Materiál: Plast (Acetát), Veľkosť (mm): 55-17-140 / 35. 
Klasický model dioptrických okuliarov Skye, je svojím dizajnom vhodný pre dámy aj pánov. Pravidelné a tenké línie rámu, obdĺžnikového tvaru s oblými hranami ponúkajú tradičný štýl. Spracovanie z kvalitného plastu a v moderných farbách ponúka okuliare pre dnešný životný štýl. Rôzne farebné kombinácie oslovia každého a sú vhodné na každú príležitosť. Tento variant je v čiernej farbe, spestrený červeným prúžkom na stráničkách. Rám je mimoriadne ľahký (= 19g), ideálne pružný.

Celková šírka ramu: 140 mm

Ak je vaším výberom rám z plastu a hľadáte moderný štýl tak model Skye je to pravé. Fantastický model unisex okuliarov vo veselých farbách z novej kolekcie

TIP: Okuliarové sklá (=šošovky) sú dostupné v rôznych variáciách za fantastické ceny. Vyberte si už dnes. Optik odporúča napr. sklá v Balíku Extra za 19€ s antireflexnou vrstvou. 

PLUS DARČEK: Puzdro na dioptrické okuliare. 

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 55
Výška očnice 35
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
55mm
17mm
35mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Unisex dioptrické okuliare Skye

Nahrávám...