Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

42,00 €

Dioptrické okuliare Mogul: unisex celorám, materiál: acetát (odľahčený plast), Tvar: Wayfarer, Rozmery v mm: 52,18,145/ 42, farba: hnedá / modrá, Flex: áno, Hmotnosť: 28g, celková šírka rámu - 141mm.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Mogul: unisex celorám, materiál: acetát (odľahčený plast), Tvar: Wayfarer, Rozmery v mm: 53,20,140/ 42, farba: hnedá / modrá, Flex: áno, Hmotnosť: 30g, celková šírka rámu - 140mm.

Unisex dioptrické okuliare Mogul sú inšpirované nadčasovým dizajnom štýlu Wayfarer. Rám je z kvalitného acetátu (plast), vďaka ktorému je ľahký, dostatočne pevný a pohodlný pri nosení. Hladké línie rámu, väčšie očnice a tenšie rovné stráničky do seba perfektne zapadajú. Stránice sú s flexom,  pre väčšie pohodlie pri nosení a nasadzovaní. Z vonkajšej strany je rám tmavo hnedý so škvrnami a z vnútornej strany modrý, čo pôsobí veľmi moderne. 

Unisex retro rám Mogul je štýlový model, ktorý ponúka veľmi dobré vypracovanie a výbornú kvalitu za super cenu. 

Rozmery rámu v mm: 52 (šírka očnice) -18 (nosník) -145 (dĺžka stráničiek) /  42 (výška očnice) - 141 (celková šírka rámu). Okuliare sú ideálne aj ako Multifokálne alebo Bifokálne okuliare. 

TIP: Zvoľte si k unisex rámu Mogul aj kvalitné okuliarové šošovky (antireflex, PC filter, tvrdená vrstva). Odporúčame tie v balíku Extra, Premium ale aj Exclusive, za úžasné ceny len u nás. 
PLUS DARČEK: Púzdro na dioptrické okuliare. 

Kontakt:

Akékoľvek otázky alebo pochybnosti ohľadom výberu, rámu, veľkosti, alebo sklíčok radi zodpovieme na info@eokuliare.sk

EAN Nie
Farba Hnedá
Šírka nosníka 20
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 53
Výška očnice 42
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Dámske, Pánske
Značka Nie
53mm
20mm
42mm
140mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Unisex doptrické okuliare Mogul

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...