Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

145,00 €

82,50 €

Unisex dioptrické okuliare GANT AVERIL: celoočnicový kovový rám, Śtýl: Aviator, farba: Bordová / Zlatá, Flex: Áno, Multifokálne sklá: Áno


Značkové okuliare Gant AVERIL je top hitom tejto sezóny v štýle aviator. Návrat módy k legendárnym pilotkám nie je náhodou. Tento evergreen medzi okuliarmi je univerzálny, praktický a skvele sa hodí pre každý typ tváre.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Unisex dioptrické okuliare GANT AVERIL: celoočnicový kovový rám, Śtýl: Aviator, farba: Bordová / Zlatá, Flex: Áno, Multifokálne sklá: Áno

Značkové okuliare Gant AVERIL je top hitom tejto sezóny v štýle aviator. Návrat módy k legendárnym pilotkám nie je náhodou. Ozajstný evergreen medzi okuliarmi je univerzálny, praktický a skvele sa hodí pre každý typ tváre. Tento variant v matnej bordovo-zlatej farbe, s logom Gant na stráničkách je stvorený pre dámy aj pánov s módnym vkusom. Stráničky sú s flexom pre maximálny komfort pri nosení.

 Logo Gant

TIP: Doprajte si k unisex rámu Gant Averil aj kvalitné dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky. Odporúčame balíky skiel - Extra, Premium a Exclusive s antireflexom a povrchovými úpravami za super ceny.

PLUS DARČEK: Puzdro a utierka na okuliare GANT :)

EAN Nedefinované
Farba Bordová
Šírka nosníka 13
Dĺžka stránice 135
Priemer očnice 58
Výška očnice 46
Tvar Aviator
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka GANT
58mm
13mm
46mm
135mm
135mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Unisex dioptrické okuliare GANT AVERIL

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...