Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

35,00 €

Unisex okuliare ben.x 662 Black&Green: materiál plast - TR90, Tvar: Wayfarer, Rozmery (mm): 49,19,145 / 34, farba: lesklá čierna / hráškovo-zelená, Hmotnosť: 16g, celková šírka rámu - 132mm.


Dámske dioptrické okuliare ben.x fantasia sú vyrobené z flexibilného a ultraľahkého materiálu TR90. Inovačný materiál je svojími vlastnosťami ideálny pre každého, komfortný, ľahký a hmotnosťou takmer nepovšimnuteľný pri nosení.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Unisex okuliare ben.x 662 Black&Green: materiál plast - TR90, Tvar: Wayfarer, Rozmery (mm): 49,19,145 / 34, farba: lesklá čierna / hráškovo-zelená, Hmotnosť: 16g, celková šírka rámu - 132mm.

Dioptrické okuliare ben.x fantasia sú vyrobené z flexibilného a ultraľahkého materiálu TR90. Inovačný materiál je svojími vlastnosťami ideálny pre každého, komfortný, ľahký a hmotnosťou takmer nepovšimnuteľný pri nosení.

Materiál rámu má antialergické vlastnosti bez obsahu bisfenolu. Tak isto je vysoko odolný proti poškodeniu a polámaniu. Tento model ponúkame v lesklej čiernej farbe. Očnice sú z vnútornej strany hráškovo-zelené. Dizajn je v štýle wayfarer. Rám je ľahký a pohodlný, ideálny na každodenné nosenie.

Kľučové vlastnosti:

- Vysoko kvalitný inovatívny materiál rámu TR90
- Ultraľahký a ideálny na časté nosenie
- Trvácny a farebne stály
- Elastický a odolný voči nárazom a každodenným nehodám
- Stabilný v každom počasí

Logo-ben.x

  • Dĺžka očnice - 49mm
  • Šírka nosníka - 19mm
  • Dĺžka stránice - 145mm
  • Výška očnice - 34mm

Nová kolekcia rámov ben.x fantasia pre dámy aj pánov, je vyrobená z kvalitných a ľahkých materiálov, v modernom dizajne a očarujúcich farebných variáciach. Prakticky nezničiteľný rám, z ktorého sa budete tešiť každý den.

TIP: Zvolte si k rámu ben.x 662 Black&Green kvalitné dioptrické okuliarové šošovky. Odporúčame balík Extra s antireflexom a vrstvou proti poškriabaniu, alebo balík Premium so stenšenými a odľahčenými okuliarovými šošovkami za super cenu len u nás.

PLUS DARČEK: Dodávané v balení s púzdrom na okuliare.

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 19
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 49
Výška očnice 34
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka ben.x
49mm
19mm
34mm
145mm
132mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Unisex dioptrické okuliare ben.x 662 Black&Green

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...