Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

37,90 €

23,50 €

Športové slnečné okuliare SP306B z kolekcie Montana na sezónu 2018-2019! Vysoko kvalitný produkt, okuliare  dizajnované pre šport a outdoorové aktivity. Ľahký a veľmi funkčný plastový rám na povrchu pokrytý gumovým materiálom pre dlhšiu životnosť a komfort nosenia. Celková šírka rámu je 140mm.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Množstvo

Športové slnečné okuliare SP306B z kolekcie Montana na sezónu 2018-2019! Vysoko kvalitný produkt, okuliare  dizajnované pre šport a outdoorové aktivity. Ľahký a veľmi funkčný plastový rám na povrchu pokrytý gumovým materiálom pre dlhšiu životnosť a komfort nosenia. Celková širka rámu je 140mm.

Kvalitu videnia zabezpečia ľahké  a tenké asferické šošovky (sklá) v červeno-oranžovej farbe s vrstvou odolnou proti poškriabaniu. Červeno-oranžová farba šošoviek slnečných okuliarov je univerzálna a použiteľná takmer za každých svetelných podmienok. Či už v slnečnom, oblačnom alebo hmlistom počasí, okuliare splnia svoj účel. Aj preto ich okrem iných ocenia bežci, cyklisti, rybári, lyžiari či ďalší outdoorový športovci. Samozrejmosťou je filter s UV400 kategórie 3 a polarizačná vrstva, ideálna pre šoférov. Červeno-oranžové slnečné sklá zlepšujú vnímanie farieb a kontrast, znižujú oslnenie najmä pri vode a znižujú únavu očí.

  • Čierna farba rámu s 3D detailom na stráničke
  • farba slnečných skliel (šošoviek) červeno-oranžová - Revo Red, z vnútornej strany sú skla do modra
  • Pogumovaný rámik na nosovkách a stráničkách pre pohodlné nosenie.
  • 100 % UV ochrana, kategória filtra 3
  • Polarizačná vrstva
  • Okuliare zasielané v originálnom puzdre Montana

Moderný športový vzhľad rámu SP306B v čiernej farbe vyzerá atraktívne. Okuliare budú univerzálnym a ideálnym riešením na vaše športové aktivity. 

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 13
Dĺžka stránice 125
Priemer očnice 66
Výška očnice 40
Tvar Športové
Rám Polorám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
66mm
13mm
40mm
125mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Športové slnečné okuliare polarizačné SP306B

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...