Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

39,00 €

21,50 €

Športové plastové slnečné okuliare SP304A z kolekcie Montana na rok 2018! Vysoko kvalitný produkt, okuliare  dizajnované pre šport a outdoorové aktivity. Ľahký a veľmi funkčný plastový rám na povrchu pokrytý gumovým materiálom pre dlhšiu životnosť a komfort nosenia. Celková šírka rámu je 135mm.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Športové plastové slnečné okuliare SP304A z kolekcie Montana na rok 2018! Vysoko kvalitný produkt, okuliare  dizajnované pre šport a outdoorové aktivity. Ľahký a veľmi funkčný plastový rám na povrchu pokrytý gumovým materiálom pre dlhšiu životnosť a komfort nosenia. Celková širka rámu je 135mm.

Kvalitu videnia zabezpečia ľahké  a tenké asferické šošovky (sklá) v modrej farbe s vrstvou odolnou proti poškriabaniu. Modrá farba šošoviek slnečných okuliarov je užitočná aj pri oblačnom a hmlistom počasí. Aj preto ich okrem iných ocenia rybári, lyžiari či ďalší outdoorový športovci a samozrejme šoféri. Súčasťouje je filter s UV400 kategórie 3 a polarizačná vrstva. Modré slnečné sklá vám zlepšujú vnímanie farieb a kontrast, znižujú oslnenie. 

Prečítajte si viac o polarizačných okuliaroch

Montana je jedna z najrýchlejšie rastúcich značiek vo svete športovej módy. Ich kolekcia športových okuliarov kombinuje moderný dizajn s kvalitným spracovaním a materiálmi. Ponúkame vám značku Montana, ktorá predstavuje švajčiarsky dizajn za vysoko zvýhodnené ceny. 

Okuliare Montana Logo

  • Čierna farba rámu, stráničky s modrým detailom
  • Farba skiel modrá - Revo blue, z vnútornej strany sú skla do hnedo-zelena
  • Pogumovaný rámik na nosovkách a stráničkách pre pohodlné nosenie.
  • 100 % UV ochrana, kategória filtra 3
  • Polarizačná vrstva
  • Okuliare zasielané v originálnom puzdre Montana

Moderný športový vzhľad rámu SP304A v univerzálnej čiernej farbe so zaujímavým detailom na stráničke vyzerá športovo a esteticky. Okuliare budú moderným a ideálnym riešením na vaše outdoorové aktivity. 

EAN Nie
Farba Čierna
Šírka nosníka 16
Dĺžka stránice 132
Priemer očnice 64
Výška očnice 40
Tvar Športové
Rám Polorám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nie
Značka Nie
64mm
16mm
40mm
132mm
135mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Športové slnečné okuliare polarizačné SP304A

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...