Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

150,00 €

129,00 €

Slnečné okuliare Land Rover Matmor: Model: pánsky, Šošovky: Polarizačné, UV Filter: 100% UVA / UVB, Materiál: plast, Farba: strieborná, Šošovky: zelené/sivé, Tvar: Aviator.


Slnečné polarizačné okuliare Land Rover Matmor, sú unikátnym modelom od britskej legendárnej značky Land Rover. Dizajn modelu Matmor sa odvoláva na ikonický štýl Aviator a je modernizovaný presnými geometrickými úpravami na očniciach. 

Celý popis…
 • ✓ Doprava zadarmo
 • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
 • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
 • ✓ Všetky rámy skladom

Množstvo

Slnečné okuliare Land Rover Matmor: Model: pánsky, Šošovky: Polarizačné, UV Filter: 100% UVA / UVB, Materiál: plast, Farba: strieborná, Šošovky: zelené/sivé, Tvar: Aviator.

Slnečné polarizačné okuliare Land Rover Matmor, sú unikátnym modelom od britskej legendárnej značky Land Rover. Dizajn modelu Matmor sa odvoláva na ikonický štýl Aviator a je modernizovaný presnými geometrickými úpravami na očniciach. Výsledok je kombináciou ľahkej elegancie a športového štýlu čo robí okuliare univerzálnym unisex doplnkom pri outdorových aktivitách pre dámy aj pánov. 

okuliare Land RoverModerný štýl pilotiek je tvorený lesklým kovom v striebornej farbe dopĺňaný zeleno-sivými šošovkami. Stránice s flexom sú ukončené matným acetátom v čiernej farbe. Logo Land Rover nájdeme na strániciahc, šošovkách, dokonca aj na vonkajšej strane gumových nosovkách. 

Kvalitné polarizačné šošovky sú práve to čo potrebujete pre dlhé slnečné dni. V kombinácii s filtrom UV400 kategórie 3, budú tieto okuliare ideálne pri riadení auta, alebo pobyte pri vode. Prečítajte si viac o polarizačných okuliaroch

 • Logo Land Rover na stráničkách s flexom
 • Dodávané s púzdrom Land Rover a utierkou
 • strieborná farba rámiku
 • stráničky s flexom
 • farba skiel zelená
 • UV400 kategórie 3
 • polarizačné šošovky

Logo Land Rover

Po celé desaťročia sa Land Rover spája s talentom, dobrodružstvom a úžasnou prírodou. Land Rover Eyewear, ktorý vychádza z rovnakých princípov dizajnu, spája špičkovú estetiku, technické inovácie a vynikajúcu kvalitu.

Pánsky športovo-elegantný model Land Rover Matmor, má všetko čo pri slnečných okuliaroch hľadáte. Klasicko*-Moderný dizajn, kvalitné materiály, polarizačné šošovky to všetko teraz za skvelú uvádzaciu cenu. 

PLUS DARČEK: Puzdro a utierka na okuliare Land Rover  :) 

EAN Nie
Farba Strieborná
Šírka nosníka 15
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 59
Výška očnice 50
Tvar Aviator
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Dámske, Pánske
Značka Land Rover
59mm
15mm
50mm
145mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Slnečné polarizačné okuliare Land Rover Matmor

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...