Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

239,00 €

129,00 €

Polarizačné slnečné okuliare Serengeti Aviator 7270 sú vynikajúcim pomocníkom pre vodičov áut, sú užitočné pri riadení motorového člna, cyklistike a pri všetkých športových aktivitách, kedy je dôležité dokonale vidieť a chrániť si zrak pred oslnením. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Polarizačné slnečné okuliare Serengeti Aviator 7270 sú vynikajúcim pomocníkom pre vodičov áut, sú užitočné pri riadení motorového člna, cyklistike a pri všetkých športových aktivitách, kedy je dôležité dokonale vidieť a chrániť si zrak pred oslnením. Slnečné okuliare Serengeti Aviator 7270 sú precízne vyrobené v klasickom štýle Aviator. Elegantný kovový rám lesklej striebristej farby dopĺňajú hnedé polarizačné a samozafarbovacie (fotochromatické) okuliarové šošovky s vysokou odolnosťou voči nárazom. Tenké stránice sú s flexom. pohodlné a pevné. 

Logo Serengeti

Unisex slnečné okuliare Serengeti Aviator 7270 vám spoľahlivo ochránia zrak. Samozafarbovacia úprava okuliarov automaticky stmaví sklá na prudkom slnečnom svetle, pri nižšej intenzite vonkajšieho osvetlenia naopak prepúšťa svetla viac. UV filter kategórie 3 ochráni váš zrak pred UV žiarením napríklad pri prechádzke v meste alebo pri šoférovaní. Polarizačný filter podporuje jasnejšie videnie aj pri ostrom svetle a chráni napríklad šoférov pred nečakaným oslnením.

  • Rám: Strieborný
  • Sklá: Hnedé
  • Rozmery: 59-13-140
  • Polarizačné, Samozafarbovacie, povrch odolný voči poškriabaniu

Iba teraz za skvelú uvádzaciu cenu 129€ - doprajte si špičkovú kvalitu so značkou Serengeti

PLUS DARČEK: Puzdro na slnečné okuliare :)

EAN Nedefinované
Farba Strieborná
Šírka nosníka 13
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 53
Výška očnice 50
Tvar Aviator
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nedefinované
Značka Nedefinované
53mm
13mm
50mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Slnečné okuliare SERENGETI AVIATOR 7270

Nahrávám...