Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

98,00 €

57,50 €

Dámske slnečné okuliare GUESS GU7336 - Tvar: hranaté, Materiál rámu: plast, Farba rámu: čierna lesklá, Šošovky: gradálne dymové, Hmotnosť: 35g.


Slnečné okuliare Guess GU7336 to je vysoko módny produkt od dizajnérskeho výrobcu okuliarov Guess. Klasický dizajn s veľkými obdĺžnikovými očnicami a jednoduchými bočnicami, pôsobí minimalisticky a veľmi príťažlivo.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dámske slnečné okuliare GUESS GU7336 - Tvar: hranaté, Materiál rámu: plast, Farba rámu: čierna lesklá, Šošovky: gradálne dymové, Hmotnosť: 35g.

Slnečné okuliare Guess GU7336 to je vysoko módny produkt od dizajnérskeho výrobcu okuliarov Guess. Klasický dizajn s veľkými obdĺžnikovými očnicami a jednoduchými bočnicami, pôsobí minimalisticky a veľmi príťažlivo. Plastový rám je v čiernej farbe s gradálnymi sivými šošovkami. V jednoduchosti je krása, čo spĺňajú presne tieto okuliare, ktoré si vás získajú klasickými tvarmi. Čierne stránice slnečných okuliarov zdobí logo značky GUESS.

Guess Okuliare logo

Dámske slnečné okuliare GUESS GU7336 ochránia váš zrak pred UV žiarením (UV filter kategórie 2) či už počas prechádzky v meste alebo outdoorových spoločenských akcií.

PLUS DARČEK: Originálne púzdro na slnečné okuliare Guess.

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 135
Priemer očnice 58
Výška očnice 45
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nedefinované
Značka Guess
58mm
17mm
45mm
135mm
143mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Slnečné okuliare GUESS GU7336

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...