Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

22,00 €

12,40 €

Slnečné okuliare EGO Supreme 8505: Dámske slnečné okuliare, 100% Filter UVA/UVB, Farba rámu: strieborná , Farba skiel: modrá-žltá-ružová, Materiál: Kov.


Slnečné okuliare pre dámy s veľkými očnicami a farebnými sklami to je model EGO Supreme 8505. Šarm a chick dizajn od značky EGO Eyewear

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Množstvo

Slnečné okuliare EGO Supreme 8505: Dámske slnečné okuliare, 100% Filter UVA/UVB, Farba rámu: strieborná , Farba skiel: modrá-žltá-ružová, Materiál: Kov.

Slnečné okuliare pre dámy s veľkými očnicami a farebnými sklami to je model EGO Supreme 8505. Šarm a chick dizajn od značky EGO Eyewear tentokrát v letnom prevedení. Rám je tvorený zaujímavými veľkými očnicami, ktoré sú ideálne lebo chránia oko zo všetkých strán. Model je vo viacerých farbách. Tento variant je kombinuje striebornú farbu kovového rámiku a žlto-modro-ružovú farbu sklíčok.

EGO Supreme 8505 slnečné okuliare v dnešnom dizajne pre dámy, ktoré nechcú splynúť s davom.

Kolekcia značky Ego Eyewear nachádza inšpiráciu v retro dizajne a ponúka to v kombinácii a s modernými prvkami a farbami. EGO sú okuliare, ktoré si vás nájdu. Okuliare, s ktorými sa budete cítiť sa skvele a vyzerať neobyčajne a oživia vaše Ego!

Priamo zo srdca slnečného South Beach na Floride prichádza kolekcia slnečných okuliarov značky FLOATS. Ich história viac ako štvrťstoročie spať a koncept bol inšpirovaný sexy módnou kultúrou SoBe v Miami. Ak hľadáte V spoločnosti najnovšie štýly za prijateľné ceny, tak presne to nájdete v produktoch značiek Floats, 11 Miami a EGO.

Slnečné okuliare EGO

Slnečné okuliare FLOATS

Slnečné okuliare ELEVEN Miami

 

 

 

  

Nech je váš štýl akýkoľvek, moderný alebo retro, okuliare Eleven Miami v sebe spájajú spájajú históriu a moderné prvky. Preto si ich obľúbite a budú sa vám hodiť. Už len si vybrať farbu. Tento variant ponúkame v atraktívnej zlatej v kombinácii s čiernou.

  • strieborná farba rámiku
  • farba skiel modrá-žltá-ružová
  • UV400 kategórie 2
  • módny dizajn a kvalitné materiály
  • nízka hmotnosť
  • mäkké púzdro na okuliare je súčasťou balenia (obrázok je ilustračný)
EAN Nedefinované
Farba Strieborná
Šírka nosníka 16
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 60
Výška očnice 55
Tvar Veľké
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nedefinované
Značka FLOATS
60mm
16mm
55mm
140mm
149mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Slnečné okuliare EGO Supreme 8505

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...