Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

23,00 €

14,50 €

Slnečné okuliare EGO Supreme 8500: Dámske slnečné okuliare, 100% Filter UVA/UVB, Farba rámu: zlatá , Farba skiel: hnedý gradient, Materiál: Kov.


Nápadný dizajn a klasické farby ponúka dámsky model EGO Supreme 8500 od značky EGO Eyewear.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Slnečné okuliare EGO Supreme 8500: Dámske slnečné okuliare, 100% Filter UVA/UVB, Farba rámu: zlatá , Farba skiel: hnedý gradient, Materiál: Kov.

Nápadný dizajn a klasické farby ponúka dámsky model EGO Supreme 8500 od značky EGO Eyewear. Rám tvoria výrazne veľké očnice zošikmené do strán tak trochu v štýle Cat-Eye. Veľké očnice majú jednu nespornú výhodu a to že vás schovajú pred šteklivými lúčni z každej strany.  Zlatá farba rámu a sklá v hnedom gradiente sa výborne dopĺňajú a rám pôsobí štýlovo cool.

Ego Eyewear EGO 8500 sú ideálne slnečné okuliare pre vás, ktoré sa rady schovajú za veľké sklá a pritom vyzerajú skvele. 

Kolekcia značky Ego Eyewear nachádza inšpiráciu v retro dizajne a ponúka to v kombinácii a s modernými prvkami a farbami. EGO sú okuliare, ktoré si vás nájdu. Okuliare, s ktorými sa budete cítiť sa skvele a vyzerať neobyčajne a oživia vaše Ego!

Priamo zo srdca slnečného South Beach na Floride prichádza kolekcia slnečných okuliarov značky FLOATS. Ich história viac ako štvrťstoročie spať a koncept bol inšpirovaný sexy módnou kultúrou SoBe v Miami. Ak hľadáte V spoločnosti najnovšie štýly za prijateľné ceny, tak presne to nájdete v produktoch značiek Floats, 11 Miami a EGO.

Slnečné okuliare EGO

Slnečné okuliare FLOATS

Slnečné okuliare ELEVEN Miami

 

 

 

  

Nech je váš štýl akýkoľvek, moderný alebo retro, okuliare Eleven Miami v sebe spájajú spájajú históriu a moderné prvky. Preto si ich obľúbite a budú sa vám hodiť. Už len si vybrať farbu. Tento variant ponúkame v atraktívnej zlatej v kombinácii s čiernou.

  • zlatá farba rámiku
  • farba skiel hnedá - gradálna
  • UV400 kategórie 2
  • módny dizajn a kvalitné materiály
  • nízka hmotnosť
  • mäkké púzdro na okuliare je súčasťou balenia (obrázok je ilustračný)
EAN Nedefinované
Farba Zlatá
Šírka nosníka 14
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 62
Výška očnice 56
Tvar Veľké
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nedefinované
Značka FLOATS
62mm
14mm
56mm
140mm
145mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Slnečné okuliare EGO Supreme 8500

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...