Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

25,00 €

17,90 €

Slnečné okuliare EGO 7051 Silver: Dámske slnečné okuliare, 100% Filter UVA/UVB, Tvar: butterfly (kovový rám v tvare motýlich krídel), Farba rámu: strieborná / čierna tortoise , Farba skiel: dymová gradálna, Materiál: Kov.


Elegantný dizajn s dominujúcimi veľkými očnicami charakterizuje model EGO 7051 Silver. Tenký kovový rám je v strieborej farbe.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Slnečné okuliare EGO 7051 Silver: Dámske slnečné okuliare, 100% Filter UVA/UVB, Tvar: butterfly (kovový rám v tvare motýlich krídel), Farba rámu: strieborná / čierna tortoise , Farba skiel: dymová gradálna, Materiál: Kov.

Elegantný dizajn s dominujúcimi veľkými očnicami charakterizuje model EGO 7051 Silver. Tenký kovový rám je v strieborej farbe. Veľké očnice, ktoré chráni oko po veľkej ploche sú navrchu lemované pásom si škvrnitím vzorom. Okuliarové šošovky sú v šedej farbe s gradientom.

EGO 7051 Silver sú ideálne slnečné okuliare pre dámy, ktoré sa hľadajú okuliare s nápaditým dizajnom a elegantých farbách.

Kolekcia značky Ego Eyewear nachádza inšpiráciu v retro dizajne a ponúka to v kombinácii a s modernými prvkami a farbami. EGO sú okuliare, ktoré si vás nájdu. Okuliare, s ktorými sa budete cítiť sa skvele a vyzerať neobyčajne a oživia vaše Ego!

Priamo zo srdca slnečného South Beach na Floride prichádza kolekcia slnečných okuliarov značky FLOATS. Ich história viac ako štvrťstoročie spať a koncept bol inšpirovaný sexy módnou kultúrou SoBe v Miami. Ak hľadáte V spoločnosti najnovšie štýly za prijateľné ceny, tak presne to nájdete v produktoch značiek Floats, 11 Miami a EGO.

Slnečné okuliare EGO

Slnečné okuliare FLOATS

Slnečné okuliare ELEVEN Miami

 

 

 

 

  • strieborná farba rámiku
  • farba skiel šedá gradálna
  • UV400 kategórie 2
  • módny dizajn a kvalitné materiály
  • nízka hmotnosť
  • mäkké púzdro na okuliare je súčasťou balenia (obrázok je ilustračný)

Moderné prevedenie štýlu Retro - to je model EGO 7051 Silver elegantná voľba, ktorá kombinuje štýlový dizajn, moderné farby, kvalitné šošovky s UV filtrom.

EAN Nedefinované
Farba Strieborná
Šírka nosníka 16
Dĺžka stránice 136
Priemer očnice 58
Výška očnice 52
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Nie
Pohlavie Nedefinované
Značka FLOATS
58mm
16mm
52mm
136mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Slnečné okuliare EGO 7051 Silver

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...