Rámy na okuliare

Moderné rámy na okuliare — u nás si určite vyberiete. 

Doprajte si ľahučký, elegantný rám na okuliare podľa svojho vkusu. Nemusíte čakať na akcie a výpredaje. Online nákupom okuliarových rámov u nás kedykoľvek ušetríte oproti kamenným optikám 50 % až 70 % z ceny. Získate pritom rámik rovnakej alebo ešte lepšej kvality, pretože hlavnou zásadou online optiky eOkuliare.sk je: kvalita na prvom mieste. Všetky okuliarové rámy predávame s plnou zárukou 24 mesiacov. Vyberte si zo stoviek nádherných, moderných rámov:

1/ Dámske rámy na dioptrikcé okuliare 
2/ Pánske rámy na dioptrické okuliare
3/ Detské rámy na dioptrické okuliare

Rámy na okuliare podľa konštrukcie:

  • Celoočnicové rámy / celorámy sú typické tým, že rám očnice chráni šošovky (sklá) okuliarov pocelom ich obvode.
  • Polorámy nemajú spodnú časť (prípadne hornú alebo bočnú časť) rámu očnice. Je to elegantný typ rámu, ktorý zároveň prispieva k rozšíreniu zorného poľa používateľa pri zachovaní vysokej pevnosti okuliarov.
  • Bezrámové tzv. vŕtané okuliare sú citlivejšie na správne zaobchádzanie,zároveň však pôsobia mimoriadne elegantne a zároveň decentne. Okuliarové šošovky (sklá) v tomto prípade tvoria nosnú časť rámu okuliarov, sú priamo spojené (vŕtané a zoskrutkované) s nosníkom a so stránicami rámu.

Typy okuliarových rámov

Rámy na okuliare podľa materiálu:

  • Plastové rámy na okuliare sú obľúbenou klasikou. Sú príjemné a teplé nadotyk, ľahko sa udržiavajú, a napríklad pre značku Wayfarer sa perfektne dizajnované, robustné plastové rámy stali základom módneho trendu.
  • Kovové rámy na okuliare sú ľahučké, zaručene nehrdzavejúce a tenšie (= decentnejšie) ako plastové. Pevnosť kovových rámov umožňuje výrobcomformovať ich do vysoko elegantných tvarov (rámy Aviator) s nádhernoupovrchovou úpravou.
  • Titánové rámy na okuliare sú ľahučké, mimoriadne pevné až takmer nezničiteľné a zároveň absolútne protialergické, vďaka čomu sa titán presadil ako materiál aj v chirurgii a kozmických technológiách,
  • Kombinované rámy na okuliare (väčšinou kov + plast) umožňujú súčasne využívať výhody oboch použitých materiálov a dosiahnuť ich elegantnoukombináciou vysoký estetický efekt.

Kam ďalej? Dosť bolo teórie = spravte si radosť prehliadkou moderných, krásnych okuliarových rámov:

Dámske rámy na dioptrikcé okuliare 
Pánske rámy na dioptrické okuliare
Detské rámy na dioptrické okuliare
Rámy na multifokálne okuliare

TIP: Všetky rámy na okuliare z ponuky eOkuliare.sk vám môžeme dodať ako slnečné alebo číre dioptrické okuliare, prípadne ako slnečné alebo číre nedioptrické okuliare, polarizačné okuliare, so 100% UV filtrom, PC filtrom). Všetko si zvolíte počas objednávky. V prípade otázok nás prosím kontaktujte, ochotne vám poradíme.

Nahrávám...