Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

59,00 €

35,50 €

Značkové slnečné okuliare Polaroid s polarizačnými fóliami, obsahujú kvalitný UV filter, Kategória 3, vhodné na šoférovanie., materiál: Plast. 
Dodávané s púzdrom a handričkou. Buďte cool, buďte štýlová a sama sebou. 

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ Záruka 24 mesiacov
  • ✓ Profesionálna očná optika
  • ✓ Púzdro na okuliare ako darček
58mm
12mm
48mm
125mm

Množstvo


* Konečná cena dioptrických okuliarov sa v niektorých prípadoch môže líšiť od zobrazenej ceny pri objednávke v závislosti od dioptrických hodnôt zákazníka. Výsledná cena bude v tomto prípade zaslaná zákazníkovi na odsúhlasenie v individuálnej cenovej ponuke.

Značkové slnečné okuliare Polaroid s polarizačnými fóliami, obsahujú kvalitný UV filter, Kategória 3, vhodné na šoférovanie., materiál: Plast. 
Dodávané s púzdrom a handričkou. Buďte cool, buďte štýlová a sama sebou. Tento model je "Moderné RETRO", ktoré budete milovať. Dizajn, ktorý svojimi veľkými očnicami ochráni vaše oči pred slnčnými lúčmi z každého uhla. Model P8116 ponúkame v trendy bordovej farbe so zaujímavým kovovým detailom na obidvoch stráničkách.

Celková šírka rámu je 138 mm.

 Logo Polaroid

Kvalita značky Polaroid zaručuje spokojnosť a špičkové materiály. Okuliare majú šošovky (sklá) s polarizačnou vrstvou, ktorá eliminuje nepríjemné odrazy svetla a tým je ideálna pre šoférov.   

.

Farba Bordová
Šírka nosníka 12
Dĺžka stránice 125
Priemer očnice 58
Výška očnice 48
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Nie
Značka Nie

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Slnečné okuliare Polaroid P8116

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...