Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

129,00 €

69,00 €

Značkové pánske okuliare Harley Davidson HD 490 sú typické výrazným mužným štýlom, nadčasovým dizajnom a komfortným technickým spracovaním. Obruby okuliarového rámu sú z ľahkého a odolného kovu skombinované s plastovými stránicami s flexom

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Značkové pánske okuliare Harley Davidson HD 490 sú typické výrazným mužným štýlom, nadčasovým dizajnom a komfortným technickým spracovaním. Obruby okuliarového rámu sú z ľahkého a odolného kovu skombinované s plastovými stránicami s flexom. Príslušnosť k životnému štýlu a svetu motoriek Harley Davidson zdôrazňuje dobre viditeľné logo značky na oboch strániciach. Tento model je v atraktívne čierno-červenej farebnej kombinácii. Luxusné okuliare pre mužov, ktorí vedia čo chcú.

Okuliare Harley-Davidson odrážajú nie len módny vkus, ale aj celkový životný štýl ich majiteľa. Kolekcia Harley-Davidson ponúka rozmanité štýly a farby okuliarových rámov, ale vždy ponúka štýlový dizajn a reprezentuje kultúru ikonickej značky.

HD Okuliare logo

TIP: Doprajte si k pánskemu rámu Harley Davidson 490 dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, polarizačné, samozafarbovacie, so 100% UV filtrom a PC filtrom.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare :)

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 55
Výška očnice 30
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
55mm
17mm
30mm
145mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske okuliare Harley Davidson HD490

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...