Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

119,00 €

69,50 €

Značkové pánske okuliare Harley Davidson HD 477 sú inšpirované nadčasovým dizajnom štýlu Wayfarer. Kvalitné a komfortné  spracovanie modelu Harley Davidson zdôrazňuje dvojnásobne zobrazenie loga  značky na oboch strániciach.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Značkové pánske okuliare Harley Davidson HD 477 sú inšpirované nadčasovým dizajnom štýlu Wayfarer. Kvalitné a komfortné  spracovanie modelu Harley Davidson zdôrazňuje dvojnásobne zobrazenie loga  značky na oboch strániciach. Kovové očnice, ktoré sú pri štýle Wayfarer väčšie, sú spojené s plastovými stránicami s flexom. Jednoduché a ideálne je aj farebné ladenie rámu v kombinácii čierna a sivá. Celková šírka rámu je 137 mm.

Okuliare Harley-Davidson odrážajú nie len módny vkus, ale aj celkový životný štýl ich majiteľa. Kolekcia Harley-Davidson ponúka rozmanité štýly a farby okuliarových rámov, ale vždy ponúka štýlový dizajn a reprezentuje kultúru ikonickej značky. 

HD Okuliare logo

TIP: Doprajte si k pánskemu rámu Harley Davidson HD 477 dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, polarizačné, samozafarbovacie, so 100% UV filtrom a PC filtrom.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare :)

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 54
Výška očnice 37
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
54mm
17mm
37mm
145mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske okuliare Harley Davidson HD477

Nahrávám...