Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

99,00 €

68,50 €

Značkové pánske okuliare Harley Davidson HD 413 BRN sú typické výrazným mužným štýlom, nadčasovým dizajnom a komfortným technickým spracovaním. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Značkové pánske okuliare Harley Davidson HD 413 sú typické výrazným mužným štýlom, nadčasovým dizajnom a komfortným technickým spracovaním. Obruby okuliarového rámu sú z titánu, veľmi ľahkého a odolného materiálu s vynikajúcou biologickou znášanlivosťou. Titánový rám môže byť podstatne tenší ako klasický kovový rám a napriek tomu je pevnejší, v bežných podmienkach používania prakticky nezničiteľný. Stránice okuliarového rámu sú čierne s tmavým kamuflážnym vzorom a ryhovaným povrchom. Príslušnosť k životnému štýlu a svetu motoriek Harley Davidson zdôrazňuje dobre viditeľné logo značky na oboch strániciach. Luxusné okuliare pre mužov, ktorí vedia čo chcú.

HD Okuliare logo

TIP: Doprajte si k pánskemu rámu Harley Davidson 413 dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, polarizačné, samozafarbovacie, so 100% UV filtrom a PC filtrom.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare :)

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 16
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 54
Výška očnice 27
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Titán
Možnosti šošoviek Jednoduché
Pohlavie Nedefinované
Značka Nedefinované
54mm
16mm
27mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske okuliare Harley Davidson HD 413

Nahrávám...