Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

119,00 €

67,50 €

Značkové pánske okuliare Gant G Bendels zaujmú optimistickými, mužnými líniami a robustnejším plastovým rámom s obdĺžnikovými obrubami. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Značkové pánske okuliare Gant G Bendels zaujmú optimistickými, mužnými líniami a robustnejším plastovým rámom s obdĺžnikovými obrubami. Značka Gant sa pýši snahou o výrobu najlepších okuliarov (okuliarových rámov) na svete. V okuliarovom ráme Gant G Bendels sa návrhárom značky podarilo dokonalým spôsobom spojiť maximálne pohodlie (starostlivým vyvážením hmotnosti častí rámu) a skvelý dizajn, dotvárajúci vzhľad a dynamickú osobnosť používateľa. Čiernu farbu rámu (BLK) spestruje prerušovaný striebristošedý pásik a kovové logo značky Gant na strániciach. Komfort pri nosení okuliarov zvyšujú pružné flexi stránice.

 Logo Gant

TIP: Doprajte si k pánskemu rámu Gant G Bendels dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, polarizačné, samozafarbovacie, so 100% UV filtrom a PC filtrom.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare :)

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 15
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 53
Výška očnice 28
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché
Pohlavie Nedefinované
Značka GANT
53mm
15mm
28mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske dioptrické okuliare Gant G Bendels

Nahrávám...