Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

44,00 €

Dioptrické okuliare Finlay: pánsky celo-očnicový rám, materiál: acetát (plast), tvar: retro, rozmery: 51-20-145/42, farba: tmavo-modrá / ružová, Flex: nie, Hmotnosť: 20g, celková šírka rámu - 140mm.


Skvelé a netradičné farebné kombinácie určite upútajú každého a robia rám moderným aj keď v štýle retro. Rám je vyrobený z kvalitného acetátu (plast) a to z jedného kusa, aby bola zachovaná farebná kontinuita. Kombinácia tmavo-modrej a ružovej pôsobí veľmi elegantne.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Finlay: pánsky celo-očnicový rám, materiál: acetát (plast), tvar: retro, rozmery: 51-20-145/42, farba: tmavo-modrá / ružová, Flex: nie, Hmotnosť: 20g, celková šírka rámu - 140mm.

Skvelé a netradičné farebné kombinácie určite upútajú každého a robia rám moderným aj keď v štýle retro. Rám je vyrobený z kvalitného acetátu (plast) a to z jedného kusa, aby bola zachovaná farebná kontinuita. Kvalita vstupných materiálov zabezpečuje aj to že je rám ľahký, dostatočne pevný a pohodlný pri nosení. Kombinácia tmavo-modrej a ružovej pôsobí veľmi elegantne. Retro plastový rám s oválnymi očnicami je dnes opäť top hitom a dôkazom že móda sa opakuje.

Rozmery rámu v mm: 51 (šírka očnice) - 20 (nosník) -145 (dĺžka stráničiek) / 42 (výška očnice) - 140 (celková šírka rámu). Okuliare sú ideálne aj ako Multifokálne alebo Bifokálne okuliare. 

TIP: Zvoľte si k rámu Finley aj kvalitné okuliarové šošovky (antireflex, UV filter, tvrdená vrstva). Odporúčame tie v balíku Extra, Premium ale aj Exclusive, za úžasné ceny len u nás. 
PLUS DARČEK: Púzdro na dioptrické okuliare. 

EAN Nedefinované
Farba Modrá
Šírka nosníka 20
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 51
Výška očnice 42
Tvar Retro
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Pánske
Značka Nie
51mm
20mm
42mm
145mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske doptrické okuliare Finlay

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...