Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

48,50 €

Večne moderný retro model okuliarov Wayfarer v očarujúcich farbách pre tých ktorý majú radi klasiku, módu a históriu. Tradične spracovaný dizajn, s väčšími očnicami, striebornou ihlicou a širšími bočnicami. 

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Večne moderný retro model okuliarov Wayfarer v očarujúcich farbách pre tých ktorý majú radi klasiku, módu a históriu. Tradične spracovaný dizajn, s väčšími očnicami, striebornou ihlicou a širšími bočnicami. Tie sú flexibilné pre pohodlnejšie nasadzovanie. Tieto okuliare sa hodia každému a rozžiaria vás aj vaše okolie.

Rám je vo farbách čiernej, červenej až flalovej. Očnice majú škvrnitý vzor a vnútorná strana je fialová. Celková širka rámu je 137 mm.

Táto farebná kombinácia je niečo navyše, niečo čo urobí z vašich okuliarov štýlový módny doplnok. Teraz môžete mať tento kúsok histórie od eOkuliare.sk za skvelú cenu. Plastové puzdro je k rámu zadarmo

TIP: Doprajte si k tomuto rámu kvalitnejšie dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky. Odporúčame balíky Extra, alebo Premium s 100% UV filtrom a antireflexom .

EAN Nedefinované
Farba Fialová
Šírka nosníka 18
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 51
Výška očnice 35
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
51mm
18mm
35mm
140mm
137mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Okuliare Wayfarer Fialové

Nahrávám...