Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

48,50 €

Ikona okuliarov, model Wayfarer spôsobil revolučný prelom v dizajne a módnom priemysle okuliarov. Retro dizajn, ktorý je stále moderný, unisex rám populárny v každom veku. 

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Ikona okuliarov, model Wayfarer spôsobil revolučný prelom v dizajne a módnom priemysle okuliarov. Retro dizajn, ktorý je stále moderný, unisex rám populárny v každom veku. V tomto prevedení je rám v čiernej farbe doplnený tenkým pásikom bielej po okraji stránic, ktoré sú z vnútra tak isto biele. Stránice sú aj flexibilné pri nasadzovaní. Pohodlný a ľahký plast vám poskytne komfort pri nosení, ktorý je daný už samotným štýlom wayfarer. Kúpte si aj vy najlepšie predávajúci sa model okuliarov v histórii.

Kvalitná kolekcia moderných dioptrických okuliarov. Tento variant je v atraktívnej čierno-bielej farebnej kombinácii. Rám je z vonkajšej strany čierny, z vnútornej biely. 

Večne moderný retro model okuliarov Wayfarer v očarujúcich farbách pre tých ktorý majú radi klasiku, módu a históriu. Tradične spracovaný dizajn, s väčšími očnicami, striebornou ihlicou a širšími bočnicami. 

EAN Nedefinované
Farba Čierna/Biela
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 51
Výška očnice 32
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
51mm
17mm
32mm
145mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Okuliare Wayfarer Čiernobiele

Nahrávám...