Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

48,50 €

Legendárny model okuliarov Wayfarer sa k nám vracia z 50. rokov minulého storočia. Tento štýlový model je opäť populárny a moderný. S týmito okuliarmi v tradičnej čiernej farbe s hnedými škvrnami budete vyzerať štýlovo a cool. 

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Legendárny model okuliarov Wayfarer sa k nám vracia z 50. rokov minulého storočia. Tento štýlový model je opäť populárny a moderný. S týmito okuliarmi v tradičnej čiernohnedej farbe so svetlo hnedými škvrnami budete vyzerať štýlovo a cool. Sú vyrobené z kvalitného a ľahkého plastu. Postranice sú s flexom, čo umožnuje pohodlnejšie nasadzovanie rámu. Rozhodne vhodné pre vás aj pre vašu polovičku. Svojimi rozmermy vhodné aj ako multifokálne okuliare. Buďte aj vy filmovou hviezdou s modelom okuliarov Wayfarer.

Okuliare Wayfarer vzbudili senzáciu, a stali sa úspešným produktom pôvodne v čiernej farbe. Dnes sú okuliare Wayfarer dostupné v celom spektre modelov a farieb. Tento variant je tmavá kombinácia farieb, hnedej a čiernej.

Celková šírka rámu je 138 mm.

Využite aj poštovné zdarma pri platbe prevodom a tešte sa aj z plastového púzdra, ktoré je k okuliarom tiež zadarmo. 

TIP: Doprajte si k unisex rámu Wayfarer Black & Brown kvalitnejšie dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky. Odporúčame balíky Extra, alebo Premium s 100% UV filtrom a antireflexom .

 

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 18
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 51
Výška očnice 35
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
51mm
18mm
35mm
140mm
137mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Okuliare Wayfarer Čierno Hnedé

Nahrávám...