Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

51,50 €

Legendárny model okuliarov Wayfarer sa k nám vracia z 50. rokov minulého storočia. Tento štýlový model je opäť populárny a moderný. Model Blue & Orange ponúka veselu a atraktívnu farebnú kombináciu. 

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Legendárny model okuliarov Wayfarer sa k nám vracia z 50. rokov minulého storočia. Tento štýlový model je opäť populárny a moderný. Model Blue & Orange ponúka veselu a atraktívnu farebnú kombináciu. S týmito okuliarmi v modro oranžovej farebnej kombinácii budete vyzerať štýlovo a cool. Sú vyrobené z kvalitného a ľahkého plastu. Postranice sú s flexom, čo umožňuje pohodlnejšie nasadzovanie rámu. Rozhodne vhodné pre vás aj pre vašu polovičku. Svojimi rozmermy vhodné aj ako multifokálne okuliare. Buďte aj vy filmovou hviezdou s modelom okuliarov Wayfarer. Ideálne na každý deň v práci aj na kávu s priateľmi. 

Využite aj poštovné zdarma pri platbe prevodom a tešte sa aj z plastového púzdra, ktoré je k okuliarom tiež zadarmo. 

TIP: Doprajte si k tomuto unisex rámu Wayfarer Blue & Orange kvalitnejšie dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky. Odporúčame balíky Extra, alebo Premium s 100% UV filtrom a antireflexom .

EAN Nedefinované
Farba Modrá
Šírka nosníka 18
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 51
Výška očnice 35
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
51mm
18mm
35mm
140mm
137mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Okuliare Wayfarer Blue & Orange

Nahrávám...