Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

139,00 €

86,50 €

Značkové unisex okuliare Tommy Hilfiger 3222 Gun, ponúkajú stroho elegantný dizajn pre mestský štýl. Tenké stránice a obruby pôsobia decentne a v sivej kovovej farbe pôsobia veľmi elegantne.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Značkové unisex okuliare Tommy Hilfiger 3222 Gun, ponúkajú stroho elegantný dizajn pre mestský štýl.

Tenké stránice a obruby pôsobia decentne a v sivej kovovej farbe pôsobia veľmi elegantne. O svojom nositeľovi prezrádzajú, že má výborný vkus a požaduje absolútnu kvalitu. Moderne dizajnovaný rám okuliarov kombinuje plastové stránice a ľahučké kovové obruby skiel. Pri čelnom pohľade na obruby okuliarov potešia drobné, ale vysoko estetické detaily — ozdobné výrezy v obrubách, a dizajnová medzierka medzi okuliarovými šošovkami a vonkajšími okrajmi rámu obruby. Stránice sú s flexom, čo maximalizuje komfort pri nosení znížením tlaku na hlavu. Rám je celý v kovovej "Gun" farbe, pri ktorej vynikne farebné logo TH na okraji stráničiek. 

 TH logo

TIP: Doprajte si k unisex (= pre dámy aj pre pánov) rámu Tommy Hilfiger 3222 GUN dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, polarizačné, samozafarbovacie, so 100% UV filtrom a PC filtrom.

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare Tommy Hilfiger

EAN Nedefinované
Farba Sivá
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 135
Priemer očnice 51
Výška očnice 26
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
51mm
17mm
26mm
135mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Okuliare Tommy Hilfiger 3222 Gun

Nahrávám...