Luxusné dioptrické rámy z dielne rakúskeho výrobcu Swarovski, rozoznateľné svojimi jedinečnými kryštálmi vybrúsenými do neobyčajnej žiarivosti a krásy.

na stránku
   

Dámske dioptrické okuliare Swarovski SK5153

175,00 €

115,00 €

Dámske dioptrické okuliare SWAROVSKI SK5153: dámsky okuliarový rám, materiál acetát (plast), Tvar: Cat-Eye, Farba: hnedá / čierna.

Unikátne dámske okuliare SWAROVSKI SK5153 od legendárneho módneho domu SWAROVSKI zaujmú, zaujmú elegantným motívom a prírodnými farbami. Retro štýl Cat-Eye kopírujúci mačací pohľad je opäť na vrchole popularity u dámskych modelov okuliarov. Tenšie plastové stránice sú ozdobené kvalitne vybrúsenými kryštálmi Swarovski, ktoré sú viditeľné aj  vpredu.

Dozvedieť sa viac

Dámske dioptrické okuliare Swarovski SK5116

170,00 €

129,00 €

Dámske dioptrické okuliare SWAROVSKI SK5116: dámsky okuliarový rám, materiál acetát (plast), Tvar: Cat-Eye, Farba: modrá / čierna, Multifokálne sklá: Áno

Luxusné dámske okuliare SWAROVSKI SK5116 zaujmú optimistickým dizajnom a elegantnými farbami. Módny plastový rám pre dámy v obľúbenom štýle Cat-Eye s modernými prvkami. Modré plastové očnice v modrej farbe pôsobia veľmi esteticky. Širšie stráničky s logom sa ku koncom postupne zužujú. Neprehliadnuteľné sú samozrejme špecifické kryštáliky Swarovski po oboch stranách rámu.

Dozvedieť sa viac

Dámske dioptrické okuliare Swarovski SK5168

190,00 €

109,00 €

Dámske dioptrické okuliare SWAROVSKI SK5168: dámsky okuliarový rám, materiál: kov -očnice, plast - stráničky , Tvar: Cat-Eye, Farba: strieborná / čierna, FLEX: Áno, Multifokálne sklá: Áno

Značkové dámske okuliare SWAROVSKI SK5168 reprezentujú moderné trendy v móde okuliarových rámov. Neskrývaná elegancia a noblesa tohto unikátneho dámskeho modelu upúta na každom večierku alebo poteší aj v bežný deň. Strieborné očnice v retro štýle cat-eye sú ideálne skombinované s čiernymi plastovými stráničkami. Tie sú ozdobené po stranách kryštálmi Swarovski.

Dozvedieť sa viac

Dámske dioptrické okuliare Swarovski SK5159

195,00 €

122,50 €

Dámske dioptrické okuliare SWAROVSKI SK5159: Dámsky okuliarový rám, Materiál: plast, Tvar: Cat-Eye, Farba: fialová, Multifokálne sklá: Áno

Značkové dámske okuliare SWAROVSKI SK5159 zaujmú už na prvý pohľad unikátnym dizajnom a elegantnými farbami. Plastové očnice vo svetlo fialovej farbe sú v štýle Cat-Eye. K nim sú priradené taktiež plastové stráničky s logom značky a nezameniteľnými kryštálikmi SWAROVSKI.

Dozvedieť sa viac

Dámske dioptrické okuliare Swarovski SK5228

179,00 €

115,00 €

Dámske dioptrické okuliare SWAROVSKI SK5228: dámsky okuliarový rám, materiál acetát (plast), Tvar: Cat-Eye, Farba: čierna, Multifokálne sklá: Áno

Luxusné dámske okuliare SWAROVSKI SK5228 zaujmú atraktívnym dizajnom a elegantnými farbami. Módny plastový rám pre dámy v obľúbenom štýle Cat-Eye s modernými prvkami. Mohutné plastové očnice v lesklej čiernej farbe pôsobia veľmi esteticky. Širšie stráničky s logom sa ku koncom postupne zužujú. Neprehliadnuteľné sú samozrejme špecifické kryštáliky Swarovski po oboch stranách rámu.

Dozvedieť sa viac

Dámske dioptrické okuliare Swarovski SK5228 Bordo

179,00 €

115,00 €

Dámske dioptrické okuliare SWAROVSKI SK5228 Bordo: dámsky okuliarový rám, materiál acetát (plast), Tvar: Cat-Eye, Farba: bordová, Multifokálne sklá: Áno

Luxusné dámske okuliare SWAROVSKI SK5228 Bordo zaujmú atraktívnym dizajnom a elegantnými farbami. Módny plastový rám pre dámy v obľúbenom štýle Cat-Eye s modernými prvkami. Mohutné plastové očnice v priehľadnej bordovej farbe pôsobia veľmi esteticky. Širšie stráničky s logom sa ku koncom postupne zužujú. Neprehliadnuteľné sú samozrejme špecifické kryštáliky Swarovski po oboch stranách rámu.

Dozvedieť sa viac
Načítavam ďalšie produkty…
Nahrávám...