Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

ECO Conscious

ECO Conscious | TOGETHER WE CAN MAKE A DIFFERENCE

Spoznajte cenovo dostupnú ekologickú značku okuliarov ECO Conscious, vyrábanú výlučne na báze bio acetátu. 

Prelomová, úplne nová koleckia okuliarov britskej značky ECO Conscious pre dámy a pánov. Okuliare sú vyrábané z úplne obnoviteľnej a udržateľnej alternatívy bežného acetátu. Materiál na báze biologického acetátu je netoxický a zachováva si prémiové farby a textúry štandardných acetátov.

S okliarmi ECO Conscious sa nám podarí znížiť náš vplyv na životné prostredie a zvýšiť povedomie o význame znižovania množstva plastov na skládkach. V boji proti zmene klímy, sa pre pre každý zakúpený rám ECO Conscious zasadí 1 strom v partnerstve s úžasnou organizáciou "One Tree Planted" www.onetreeplanted.org 

Pomôžte minimalizovať uhlíkovú stopu a vyberte si tak z nových certifikovaných FSC (plne recyklovateľných) módnych okuliarov v modernom dizajne a skvelých prírodných farbách. 

na stránku
   

Dioptrické okuliare Eco Conscious Ginko

89,00 €

79,00 €

Ekologické okuliare Eco Conscious Ginko

Našou novinkou na trhu je kolekcia od britskej prémiovej ekologickej značky okuliarov ECO Conscious.
Dioptrické okuliare Eco Conscious Ginko: Dámsky celorám, materiál : bioacetát, Tvar: Cat-Eye, Rozmery (mm): 51, 17, 135 / 39, farba: zeleno-modrá / broskyňová, Flex: Nie, Multifokálne skla: Áno.

Dozvedieť sa viac

Dioptrické okuliare Eco Conscious Hemlock

89,00 €

79,00 €

Ekologické okuliare Eco Consious Hemlock
Dámske okuliare Hemlock v zaujímavom retro štýle, vyrobené z exkluzívneho acetátu na biologickej báze značky Eco ConsiousNašou novinkou na trhu je kolekcia od britskej prémiovej ekologickej značky okuliarov ECO Conscious.

Dozvedieť sa viac

Dámske okuliare Eco Conscious Juniper

89,00 €

79,00 €

Ekologické okuliare Eco Conscious Juniper

Dámsky trendový rám Juniper v štýle Retro, zložený z exkluzívneho acetátu na biologickej báze značky Eco ConsciousNašou novinkou na trhu je kolekcia od britskej prémiovej ekologickej značky okuliarov ECO Conscious.

Dozvedieť sa viac

Pánske okuliare Eco Conscious Kapok

90,00 €

79,00 €

Ekologické okuliare Eco Conscious Kapok

Logo Eco Consious

Pánsky trendový rám Kapok, v štýle ktorý môžeme nazvať moderné retro, s očnicami v tvare písmena D. Vyrobený z exkluzívneho acetátu na biologickej báze značky Eco Conscious. Našou novinkou na trhu je kolekcia od britskej prémiovej ekologickej značky okuliarov ECO Conscious.

Dozvedieť sa viac

Dámske okuliare Eco Conscious Lychee

90,00 €

Ekologické okuliare Eco Conscious Lychee
Logo Eco Conscious

Dámsky trendový rám Lychee v štýle Cat-Eye, zložený z exkluzívneho acetátu na biologickej báze značky Eco ConsiousNašou novinkou na trhu je kolekcia od britskej prémiovej ekologickej značky okuliarov ECO Conscious.

Dozvedieť sa viac

Dámske okuliare Eco Conscious Lantana

90,00 €

79,00 €

Ekologické okuliare Eco Conscious Lantana
Logo Eco Consious
Dámsky trendový rám Lantana v ženskom štýle Retro, zložený z exkluzívneho acetátu na biologickej báze značky Eco ConsciousNašou novinkou na trhu je kolekcia od britskej prémiovej ekologickej značky okuliarov ECO Conscious.

Dozvedieť sa viac

Dámske okuliare Eco Conscious Medang

90,00 €

79,00 €

Ekologické okuliare Eco Conscious Medang
Logo Eco Conscious
Dámsky trendový rám Medang v štýle Cat-Eye, zložený z exkluzívneho acetátu na biologickej báze značky Eco ConsciousNašou novinkou na trhu je kolekcia od britskej prémiovej ekologickej značky okuliarov ECO Conscious.

Dozvedieť sa viac

Pánske okuliare Eco Conscious Larch

89,00 €

79,00 €

Ekologické okuliare Eco Conscious Larch
Logo Eco Consious
Pánsky model Larch je modernou štúdiou dizajnu v štýle American vintage, zložený z exkluzívneho acetátu na biologickej báze značky Eco ConsciousNašou novinkou na trhu je kolekcia od britskej prémiovej ekologickej značky okuliarov ECO Conscious.

Dozvedieť sa viac

Pánske okuliare Eco Conscious Mangrove

89,00 €

79,00 €

Ekologické okuliare Eco Conscious Mangrove

Pánsky trendový rám Mangrove v klasickom štýle s hranatými očnicami, vyrobený z exkluzívneho acetátu na biologickej báze prémiovej ekologickej značky Eco Consious
Dioptrické okuliare Eco Conscious Mangrove: Pánsky celorám, materiál : bioacetát, Tvar: Hranatý, Rozmery (mm): 55, 16, 140 / 35, farba: čierna / hnedá, Flex: Áno, Multifokálne skla: Áno.

Dozvedieť sa viac
Načítavam ďalšie produkty…
Nahrávám...