Okuliare Diesel

Diesel je legenda módneho priemyslu. Značka je priekopníkom vo svete džínsov a bežných odevov a vždy išla mino hlavného prúdu a predchádzala módne trendy. Diesel nikdy neopustil svoju pôvodnú DNA, vyvinul sa do symbolickej globálnej značky životného štýlu.

Napriek mimoriadnemu rastu spoločnosti Diesel je jeho filozofia rovnaká, ako keď ho Renzo Rosso vytvoril v roku 1978. Uvažoval o značke, ktorá by znamenala vášeň, individualitu a sebavyjadrenie. Dnes Diesel pokračuje vo svojom vlastnom chodníku. Je na pokračujúcej misii, ktorá spochybňuje status quo, experimentuje s novými myšlienkami, inovuje a vyvoláva. Svoje myšlienky a filozofiu transformuje aj do kolekcie módnych slnečných a okuliarov a dioptrických rámov.

na stránku
   

Pánske dioptrické okuliare Diesel DL5142

169,00 €

122,50 €

Dioptrické okuliare DIESEL DL5142: pánsky celo-očnicový rám, materiál: plast, Tvar: Wayfarer, farba: hnedo-žltá so škvrnitým vzorom (Havana), FLEX - nie, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 35g.

Diesel DL5142 je pánsky model z novej kolekcie dioptrických okuliarov, ktorý je trendový a veľmi aktuálny. Nesie v sebe prvky legendárneho štýlu Wayfarer s užšími očnicami. Rám je vyrobený z kvalitného a odľahčeného plastu, v hnedo-žltom prevedeni so škvrnitým vzorom. Stráničky sú ozdobené nápadným kovovým detailom, na ktorom je logo DIESEL.

 

 

Dozvedieť sa viac

Pánske dioptrické okuliare Diesel DL5187F

169,00 €

109,50 €

Dioptrické okuliare DIESEL DL5187F: pánsky celo-očnicový rám, materiál: plast, Tvar: Wayfarer, farba: matná červená / (stráničky) šedo-modrý škvrnitý vzor, FLEX - nie, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 25g.

Diesel DL5187F je pánsky model z novej kolekcie dioptrických okuliarov, ktorý je trendový a veľmi aktuálny. Nesie v sebe prvky legendárneho štýlu Wayfarer s oblejšími očnicami v spodnej časti. Rám je vyrobený z kvalitného a odľahčeného plastu, v matnom červenom prevedeni. Stráničky so škvrnitým vzorom sú v prednej časti matné a ozdobené logom DIESEL. Osobitá farebná kombinácia je zvýraznená nosníkom v tvare kľúčovej dierky.

 

 

Dozvedieť sa viac

Pánske dioptrické okuliare Diesel DL5094

175,00 €

125,00 €

Značkové dioptrické okuliare DIESEL DL5094: pánsky celo-očnicový rám, materiál: kov / plast (stráničky), Tvar: Wayfarer, farba: olivovo zelená, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 33g.

Diesel DL5094 je pánsky model z novej kolekcie dioptrických okuliarov, ktorý je trendový a veľmi aktuálny. Väčšie kovové očnice v matnej olivovo zelenej farbe so zaujímavým vzorom, sú spojené s plastovými stráničkami rovnakej farby. V prednej časti stránic sa nachádza logo DIESEL. Rám DL5094 je dostatočne pružný a pevný.

Dozvedieť sa viac

Pánske dioptrické okuliare Diesel DL5183

135,00 €

92,50 €

Dioptrické okuliare DIESEL DL5183: pánsky celo-očnicový rám, materiál: plast, Tvar: Wayfarer, farba: hnedá, FLEX - áno, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 22g.

Diesel DL5183 je pánsky model z novej kolekcie dioptrických okuliarov, ktorý je trendový a veľmi aktuálny. Nesie v sebe prvky legendárneho štýlu Wayfarer s veľkými očnicami. Rám je vyrobený z kvalitného a odľahčeného plastu, v hnedom prevedeni so škvrnitým vzorom. Stráničky sú ozdobené logom DIESEL.

 

Dozvedieť sa viac

Pánske dioptrické okuliare Diesel DL5152

175,00 €

112,00 €

Značkové dioptrické okuliare DIESEL DL5152: pánsky polorám, materiál: kov, Tvar: oválne, farba: matná čierna, Multifokálne skla: áno, Hmotnosť: 20g.

Diesel DL5152 je pánsky model z novej kolekcie dioptrických okuliarov, ktorý je trendový a veľmi aktuálny. Kovové očnice v matnej čiernej farbe, sú spojené so stráničkami rovnakej farby. V prednej časti kovových stránic sa nachádza logo DIESEL. Rám DL5152 je dostatočne pružný a ľahky, hmotnosť iba 20g hovorí za všetko.

 

Dozvedieť sa viac

Slnečné okuliare Diesel DL0124

85,00 €

45,00 €

Diesel DL0124 je unisex model z novej kolekcie slnečných okuliarov, ktorý je trendový a veľmi aktuálny. Nesie v sebe prvky legendárneho štýlu Cat-Eye. Väčšie očnice dokonale chránia zrak pred slnkom zo všetkých strán. Rám je modrej farby, stránice sú zdobené logom značky Diesel.

Dozvedieť sa viac
Načítavam ďalšie produkty…
Nahrávám...