Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

65,00 €

34,90 €

Model dámskych okuliarov Layla, je trochu netradičný, veľmi pútavý a vyvážený medzi medzi jemnou eleganciou a moderným dizajnom. Kombinácia kovové očnice a plastové stráničky je veľmi obľúbená a praxou overená.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Model dámskych okuliarov Layla, je trochu netradičný, veľmi pútavý a vyvážený medzi jemnou eleganciou a moderným dizajnom. Kombinácia kovové očnice a plastové stráničky je veľmi obľúbená a praxou overená. Rám sa bude pohodlne nosiť a pevne sedieť na tvári. Hnedé plastové stránice sú prirodzene hrubšie a zdobené zaujímavým vzorom. Odtiene hnedej až medenej farby sa k okuliarom výborne hodia a robia ho ešte zaujímavejším. Dodávané s púzdrom. 

Stráničky sú s flexom, pre väčšie pohodlie pri nosení a nasádzaní. Rozmery rámu v mm: 51 (šírka očnice) - 18 (nosník) - 140 (dĺžka stráničiek) / 25 (výška očnice) - 131 (celková šírka rámu). 

Tip: Zvoľte si k týmto elegantným okuliarom kvalitné skla v ďalšon kroku objednávky. Odporúčame minimálne Balík extra (skla s antireflexnou vrstvou) iba za 19€.

EAN Nedefinované
Farba Medená
Šírka nosníka 18
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 51
Výška očnice 25
Tvar Hranaté
Rám Polorám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Jednoduché
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
51mm
18mm
25mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske okuliare Layla

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...