Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

65,00 €

34,90 €

Model dámskych okuliarov Layla, je trochu netradičný, veľmi pútavý a vyvážený medzi medzi jemnou eleganciou a moderným dizajnom. Kombinácia kovové očnice a plastové stráničky je veľmi obľúbená a praxou overená.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ Záruka 24 mesiacov
  • ✓ Profesionálna očná optika
  • ✓ Púzdro na okuliare ako darček
51mm
18mm
25mm
140mm

* Konečná cena dioptrických okuliarov sa v niektorých prípadoch môže líšiť od zobrazenej ceny pri objednávke v závislosti od dioptrických hodnôt zákazníka. Výsledná cena bude v tomto prípade zaslaná zákazníkovi na odsúhlasenie v individuálnej cenovej ponuke.

Model dámskych okuliarov Layla, je trochu netradičný, veľmi pútavý a vyvážený medzi jemnou eleganciou a moderným dizajnom. Kombinácia kovové očnice a plastové stráničky je veľmi obľúbená a praxou overená. Rám sa bude pohodlne nosiť a pevne sedieť na tvári. Hnedé plastové stránice sú prirodzene hrubšie a zdobené zaujímavým vzorom. Odtiene hnedej až medenej farby sa k okuliarom výborne hodia a robia ho ešte zaujímavejším. Dodávané s púzdrom. 

Stráničky sú s flexom, pre väčšie pohodlie pri nosení a nasádzaní. Rozmery rámu v mm: 51 (šírka očnice) - 18 (nosník) - 140 (dĺžka stráničiek) / 25 (výška očnice) - 131 (celková šírka rámu). 

Tip: Zvoľte si k týmto elegantným okuliarom kvalitné skla v ďalšon kroku objednávky. Odporúčame minimálne Balík extra (skla s antireflexnou vrstvou) iba za 19€.

Farba Medená
Šírka nosníka 18
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 51
Výška očnice 25
Tvar Hranaté
Rám Polorám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Jednoduché
Značka Nie

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dámske okuliare Layla

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...