Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

139,00 €

Dioptrické okuliare GF FERRÉ GFF0104: pánsky celoočnicový rám, Materiál: kov / acetát (plast), Tvar: clubmaster, Rozmery v mm: 49,21,145/ 40, farba: čierna / medová / starožitná zlatá, Flex: áno, Hmotnosť: 23g, celková šírka rámu - 135mm.


Pánsky model okuliarov GF FERRÉ GFF0104 svojími detailami vytvára štýl klasickej elegancie. Luxusný model v kombinácií čiernej a medovej farby je prepracovaný do najmenších detailov. Kovové časti v starožitnej zlatej sú na nosníku a strániciach ozdobené jemným vzorom.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare GF FERRÉ GFF0104: pánsky celoočnicový rám, Materiál: kov / acetát (plast), Tvar: clubmaster, Rozmery v mm: 49,21,145/ 40, farba: čierna / medová / starožitná zlatá, Flex: áno, Hmotnosť: 23g, celková šírka rámu - 135mm.

Pánsky model okuliarov GF FERRÉ GFF0104 svojími detailami vytvára štýl klasickej elegancie. Luxusný model v kombinácií čiernej a medovej farby je prepracovaný do najmenších detailov. Kovové časti v starožitnej zlatej sú na nosníku a strániciach ozdobené jemným vzorom. Maximálny komfort pri nosení zabezpečia flexi stránice a nastaviteľné nosovky.

Kolekciu okuliarov GF FERRÉ nám prináša kultový taliansky módny návrhár Gianfranco Ferré, známy ako „architekt módy“. Vytvoril štýl, ktorý sa dá popísať ako kombinácia disciplíny a luxusu, striedmosti a ozdôb. Kolekcia okuliarov je príkladom dokonalej rovnováhy medzi inováciou, dizajnom a funkčnosťou a ponúka široký sortiment rámov.

Logo okuliare GF FERRE

 TIP: Vyberte si k pánskemu rámu GF FERRÉ kvalitné dioptrické okuliarové šošovky v našich výhodných balíkoch. Odporúčame kvalitné šošovky s antireflexnou vrstvou alebo PC filtrom v balíkoch Extra, Premium alebo PC Blue Zero.

PLUS DARČEK: Puzdro a utierka na okuliare GF FERRÉ.

 

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 21
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 49
Výška očnice 40
Tvar Retro
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nie
Značka GF Ferre
49mm
21mm
40mm
145mm
135mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske dioptrické okuliare GF FERRÉ GFF0104

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...