Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Garancia nízkej ceny

Prečo sú ceny na eOkuliare.sk tak nízke?

Prevádzkovanie kamennej očnej optiky predstavuje vysoké náklady. V cene okuliarov musia byť zahrnuté náklady za nájom v lukratívnych priestoroch, alebo za luxusný nábytok. My tieto náklady nemáme a preto ich nemusíme zohľadňovať do ceny pre konečného spotrebiteľa. My šetríme = Vy šetríte.

Môžete nám zaručiť rovnakú kvalitu ako bežné očné optiky?

Áno, absolútne. Ponúkame rovnaké dioptrické okuliare ako v klasickej očnej optike. Všetky okuliare sú zhotovené skúsenými diplomovanými optikmi, z kvalitných materiálov na najmodernejšej prístrojovej technike. Okuliare objednané na eOkuliare.sk sú často krát od rovnakých dodávateľov ako okuliare z ktorejkoľvek očnej optiky.

Aké mám možnosti platby pri nákupe?

Môžete si vybrať z 3 spôsobov platby:

  1. Platba na dobierku – za tovar platíte pri preberaní
  2. Platba prevodom na náš účet – ak si zvolíte túto možnosť, preveďte uvedenú čiastku na číslo účtu predávajúceho. Po prijatí platby, bude Vaša objednávka vybavená o čom budete oboznámený.
  3. Platba prostredníctvom služby TatraPay – platobný systém TatraBanky. Môžete ho využívať ak ste majiteľom účtu v TatraBanke a máte prístup na Internet Banking
Nahrávám...