Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Cenník dioptrických skliel od eOkuliare.sk

Cena pri dioptrických okuliaroch nie je to najdôležitejšie. V prvom rade je kvalita, pre niekoho možno dizajn, farba okuliarov, pre iného zas štýl a byť stále trendy. Ale čo ak môžete mať toto všetko a ešte navyše aj ušetriť.

Presne toto vám ponúka online optika, eOkuliare.sk. Rovnakú kvalitu rámov a okuliarových skiel, moderné a trendové modely, odborne zabrúsené rámy diplomovanými optikmi a optometristami. A toto všetko vám ponúkame za lepšie, omnoho lepšie ceny ako sú v kamenných očných optikách.  eOkuliare.sk vám ponúka win-win situáciu, pretože my máme:

  • Lepšie ceny okuliarových rámov
  • Lepšie ceny šošoviek, resp. Okuliarových skliel
  • Lepšie ceny slnečných okuliarov
  • Ponúkame poštovné zadarmo

V porovnaní s niektorými internetovými obchodmi, ktoré predávajú dioptrické okuliare sme my certifikovaná očná optika. Overte si v eshope kde nakupujete či sú očnou optikou alebo sa iba „nejako“ dostali k obchodu s okuliarmi a predávajú ich cez internet. Na rozdiel od konkurencie je naša ponuka poctivá, neskrývame sa za predstierané zľavy a naše ceny sú konečné a najlepšie! My milujeme čo robíme, my robíme okuliare!

Pozrite si porovnanie našich cien s cenami aké bežne nájdete v očných optikách v najväčších mestách alebo aj v najväčšej sieti očných optík. Ani siete očných optík, ani najväčšia sieť ktorá vznikla sprivatizovaním pôvodných štátnych optík vám neponúka také nízke ceny ako my. Nie preto, že by si to nemohli dovoliť, veď pre množstvá svojich predajní nakupujú v obrovských zľavách. Ale preto, že vy ako zákazník platíte vysoké, naozaj vysoké marže. Platíte všetky tie drahé nábytky v kamenných optikách, alebo reklamy v televízii. Na druhej strane sa skrývajú za akcie a zľavy, ktoré dobre vyzerajú ale po prepočítaní zistíte, že stále platíte viacej ako u nás.

 Cenník dioptrických šošoviek

 * priemerné ceny - emailový a telefonický prieskum / 2014

Urobte si radosť nielen dnes ale opakovane a na dlhé roky s novými okuliarmi od eOkuliare.sk. Využite naše služby a pripojte sa k našim spokojným zákazníkom.

eOkuliare.sk ... Vaša online optika

Nahrávám...