Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

39,00 €

Dioptrické okuliare Gregory 04: pánsky celo-očnicový rám, materiál: acetát (plast), tvar: retro, Veľkosť: 47 □ 23 140, farba: modrá (Lugano Blue), Flex: nie, Hmotnosť: 20g, celková šírka rámu - 135mm.


Model Gregory okamžite upúta svojim progresívnym dizajnom. Výrazne rovné očnice v hornej časti a nosník v tvare kľúčovej dierky sú nápadné a veľmi pútavé.Skvelé a netradičné farebné kombinácie určite upútajú každého a robia rám moderným. Rám je vyrobený z kvalitného acetátu (plast). Kvalita vstupných materiálov zabezpečuje aj to že je rám ľahký, dostatočne pevný a pohodlný pri nosení. Tento model ponúkame v modrej farbe.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare Gregory 04: pánsky celo-očnicový rám, materiál: acetát (plast), tvar: retro, Veľkosť: 47 □ 23 140, farba: modrá (Lugano Blue), Flex: nie, Hmotnosť: 20g, celková šírka rámu - 135mm.

Model Gregory okamžite upúta svojim progresívnym dizajnom. Výrazne rovné očnice v hornej časti a nosník v tvare kľúčovej dierky sú nápadné a veľmi pútavé.Skvelé a netradičné farebné kombinácie určite upútajú každého a robia rám moderným. Rám je vyrobený z kvalitného acetátu (plast). Kvalita vstupných materiálov zabezpečuje aj to že je rám ľahký, dostatočne pevný a pohodlný pri nosení. Tento model ponúkame v modrej farbe.

Rozmery rámu v mm: 47 (šírka očnice) - 23 (nosník) -140 (dĺžka stráničiek) / 38 (výška očnice) - 135 (celková šírka rámu). Okuliare sú ideálne aj ako Multifokálne alebo Bifokálne okuliare. 

TIP: Zvoľte si k rámu Gregory aj kvalitné okuliarové šošovky (antireflex, UV filter, tvrdená vrstva). Odporúčame tie v balíku Extra, Premium ale aj Exclusive, za úžasné ceny len u nás. 

PLUS DARČEK: Púzdro na dioptrické okuliare.

Kontakt:

Akékoľvek otázky alebo pochybnosti ohľadom výberu, rámu, veľkosti, alebo sklíčok radi zodpovieme na info@eokuliare.sk

EAN Nie
Farba Modrá
Šírka nosníka 23
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 47
Výška očnice 38
Tvar Oválne
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Pánske
Značka Nie
47mm
23mm
38mm
140mm
135mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske dioptrické okuliare Gregory 04

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...