Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

139,00 €

93,70 €

Unisex dioptrické okuliare Tommy Hilfiger: Čierny/Strieborný rám, štýl Wayfarer, Materiál Kov/Plast. Produkt je dodávaný v originálnom púzdre Tommy Hilfiger a s čistiacou utierkou. Značkové dámske okuliare Tommy Hilfiger 1271 zaujmú už na prvý pohľad eleganciou, prezentovanou v supermodernom štýle.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Unisex dioptrické okuliare Tommy Hilfiger 1271: Čierny/Strieborný rám, štýl Wayfarer, Materiál Kov/Plast. Produkt je dodávaný v originálnom púzdre Tommy Hilfiger a s čistiacou utierkou. 
Značkové dámske okuliare Tommy Hilfiger 1271 zaujmú už na prvý pohľad talianskou eleganciou, prezentovanou v supermodernom štýle. Dizajnový kontrast plastových obrúb okuliarov a kovových stránic zvýrazňuje čierno-strieborné farebné prevedenie rámu a logo značky Tommy Hilfiger na strániciach. Flexi stránice vám výrazne spríjemnia komfort pri nosení — prispôsobia sa tvaru vašej hlavy, a okuliare vám fyzicky lepšie sadnú. Celková šírka rámu je 140 mm.

TH okuliare Logo

TIP: Doprajte si k dámskemu rámu Tommy Hilfiger TH 1271 dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, polarizačné, samozafarbovacie, so 100% UV filtrom a PC filtrom. Náš optik odporúča balik šošoviek Extra s antireflexom iba za 19€. 

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare TH :)

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 15
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 54
Výška očnice 43
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
54mm
15mm
43mm
140mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dioptrické okuliare Tommy Hilfiger 1271

Nahrávám...