Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

34,00 €

Dioptrické okuliare RV346-BrownPánsky okuliarový rám, materiál: acetát (plast), model: štvorcovéRozmery (mm): 54, 15, 140 / 39, farba: matná hnedá, Flex: áno, Hmotnosť: 20g, celková šírka rámu - 135mm. 


Hranaté okuliare RV346 pôsobia výrazne a pútavo, ale nie rušivo vďaka tenkým líniam rámu. Klasický pánsky plastový model v modernom looku a dnešných farbách. Povrch materiálu je v matnom prevedení s jemným ryhovaním ( pôsobí ako imitácia dreva ) na vonkajšej strane rámu. Stránice sú s flexom...

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare RV346-BrownPánsky okuliarový rám, materiál: acetát (plast), model: štvorcovéRozmery (mm): 54, 15, 140 / 39, farba: matná hnedá, Flex: áno, Hmotnosť: 20g, celková šírka rámu - 135mm. 

Hranaté okuliare RV346 pôsobia výrazne a pútavo, ale nie rušivo vďaka tenkým líniam rámu. Klasický pánsky plastový model v modernom looku a dnešných farbách. Povrch materiálu je v matnom prevedení s jemným ryhovaním ( pôsobí ako imitácia dreva ) na vonkajšej strane rámu. Stránice sú s flexom, čo maximalizuje komfort pri nosení znížením tlaku na hlavu. Tento model ponúkame v hnedom prevedení s jemnými svetlejšími škvrnkami a oranžovým prúžkom v hornej časti očníc a pozdĺž stránic.

Priemer očnice - 54 mm
Šírka nosníka - 15 mm
Dĺžka stránice - 140 mm
Výška očnice - 39 mm 

Overený výrobca módnych okuliarov H.Maheo je garanciou spokojnosti. Model je ponúkaný vo viacerých farebných kombináciach. 

TIP: Doprajte si k pánskemu rámu RV346-Brown kvalitné dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky. Odporúčame sklá minimálne v balíku EXTRA s antireflexom, teraz za super cenu len u nás.

PLUS DARČEK: Púzdro na okuliare :)

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 15
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 54
Výška očnice 39
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
54mm
15mm
39mm
140mm
135mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dioptrické okuliare RV346 Brown

Nahrávám...