Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

32,00 €

Dioptrické okuliare RV342-BluePánsky okuliarový rám, materiál: acetát (plast), model: štvorcovéRozmery (mm): 53, 17, 140 / 37, farba: modrá, Flex: áno, Hmotnosť: 23g, celková šírka rámu - 137mm. 


Kolekcia plastových rámov RV Barcelona sa vyznačuje moderným štýlom a výbornou kvalitou materiálov. Model RV 342 je z ručne robeného acetátu, ktorý poteší na pohľad aj na dotyk. Model kombinuje lesklú a matnú povrchovú úpravu, čo ešte zvýrazňuje moderný štýl okuliarov.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare RV342-BluePánsky okuliarový rám, materiál: acetát (plast), model: štvorcovéRozmery (mm): 53, 17, 140 / 37, farba: modrá, Flex: áno, Hmotnosť: 23g, celková šírka rámu - 137mm. 

Kolekcia plastových rámov RV Barcelona sa vyznačuje moderným štýlom a výbornou kvalitou materiálov. Model RV 342 je z ručne robeného acetátu, ktorý poteší na pohľad aj na dotyk. Model kombinuje lesklú a matnú povrchovú úpravu, čo ešte zvýrazňuje moderný štýl okuliarov. Spodná časť očníc je lesklá modrá a vrchná časť očníc spolu so stráničkami je v matnom prevedení. Rám je hranatý v klasickom tvare ale cítime z neho aj moderné prvky. Stránice s flexom sú po stranách so strieborným 3D logom značky RV.

Priemer očnice - 53 mm
Šírka nosníka - 17 mm
Dĺžka stránice - 140 mm
Výška očnice - 37 mm 

Overený výrobca módnych okuliarov H.Maheo je garanciou spokojnosti. Model je ponúkaný vo viacerých farebných kombináciach. 

TIP: Doprajte si k pánskemu rámu RV342-Blue kvalitné dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky. Odporúčame sklá minimálne v balíku EXTRA s antireflexom, teraz za super cenu len u nás.

PLUS DARČEK: Púzdro na okuliare :)

EAN Nedefinované
Farba Modrá
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 53
Výška očnice 37
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
53mm
17mm
37mm
140mm
137mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dioptrické okuliare RV342 Blue

Nahrávám...