Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

35,00 €

Dioptrické okuliare RV321-Brown: Unisex okuliarový rám, materiál: acetát (plast), model: štvorcovéRozmery (mm): 51, 19, 140 / 30, farba: tmavo-hnedá, Flex: áno, Hmotnosť: 22g, celková šírka rámu - 130mm. 


Unisex dioptrické okuliare RV321 v obdĺžnikovom tvare v minimalistickom štýle oslovia dámy aj pánov. Úzky obdĺžnikový rám, upúta práve svojou nenápadnosťou a striedmosťou. Plastový celorám s priamymi líniami v jednoduchých príjemných farbách. Stránice s flexom sú farebne ozdobené pásikavym vzorom a logom kolekcie RV.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare RV321-Brown: Unisex okuliarový rám, materiál: acetát (plast), model: štvorcovéRozmery (mm): 51, 19, 140 / 30, farba: tmavo-hnedá, Flex: áno, Hmotnosť: 22g, celková šírka rámu - 130mm. 

Unisex dioptrické okuliare RV321 v obdĺžnikovom tvare v minimalistickom štýle oslovia dámy aj pánov. Úzky obdĺžnikový rám, upúta práve svojou nenápadnosťou a striedmosťou. Plastový celorám s priamymi líniami v jednoduchých príjemných farbách. Stránice s flexom sú farebne ozdobené pásikavym vzorom a logom kolekcie RV. V jednoduchosti je krása, čo určite platí aj pre ľahký plastový dioptrický rám RV321. Rám je tmavo-hnedej farby v lesklom prevedení. Z vnútornej stany je priehľadne žltý a konce stránic sú oranžové.

Priemer očnice - 51 mm
Šírka nosníka - 19 mm
Dĺžka stránice - 140 mm
Výška očnice - 30 mm 

Overený výrobca módnych okuliarov H.Maheo je garanciou spokojnosti. Model je ponúkaný vo viacerých farebných kombináciach. 

TIP: Doprajte si k unisex rámu RV321-Brown kvalitné dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky. Odporúčame sklá minimálne v balíku EXTRA s antireflexom, teraz za super cenu len u nás.

PLUS DARČEK: Púzdro na okuliare :)

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 19
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 51
Výška očnice 30
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
51mm
19mm
30mm
140mm
130mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dioptrické okuliare RV321 Brown

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...