Dioptrické okuliare RAY-BAN RX6268I-2502-51 - Pánsky dioptrický rám, Tvar: hranatý, Materiál rámu: stainless steel / plast, Farba rámu: svetlá sivá / lesklá čierna, Flex: áno, Hmotnosť: 21g, Rozmery v mm: 51 (šírka očnice) - 17 (nosník) -140 (dĺžka stráničiek) / 28 (výška očnice), celková šírka rámu - 128 mm.
Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom
Logo Ray-Ban
Zasielame v originálnom púzdre Ray-Ban (* môže sa líšiť od zobrazeného).
EAN Nedefinované
Farba Sivá
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 51
Výška očnice 28
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché
Pohlavie Nedefinované
Značka Ray-Ban
51mm
17mm
28mm
140mm
128mm