Dioptrické okuliare RAY-BAN RX5255-5777-53 - Dámsky dioptrický rám, Tvar: Wayfarer, Materiál rámu: acetát (plast), Farba rámu: red/pink/fuxia, Flex: áno, Hmotnosť: 23g, Rozmery v mm: 53 (šírka očnice) - 16 (nosník) -135 (dĺžka stráničiek) / 37 (výška očnice), celková šírka rámu - 135 mm.
Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom
Logo Ray-Ban
Zasielame v originálnom púzdre Ray-Ban (* môže sa líšiť od zobrazeného).
EAN Nedefinované
Farba Červená
Šírka nosníka 16
Dĺžka stránice 135
Priemer očnice 53
Výška očnice 37
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Ray-Ban
53mm
16mm
37mm
135mm
135mm