Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

139,00 €

74,50 €

Tradičný model značkových okuliarov Polaroid 2875C vás zaujme svojím jednoduchým  a minimalistickým dizajnom. Tvarom aj neutrálnou čiernou farbou môžu tieto unisex okuliare vyhovovať

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Tradičný model značkových okuliarov Polaroid 2875C vás zaujme svojím jednoduchým  a minimalistickým dizajnom. Tvarom aj neutrálnou čiernou farbou môžu tieto unisex okuliare vyhovovať rovnako dámam aj pánom. Kovové očnice polorámu sú doplnené plastovými stráničkami na stranách označenými logom Polaroid. Očnice sú v odtieňoch hnedej farby so škvrnitým vzorom.

Kvalita značky Polaroid zaručuje spokojnosť a špičkové materiály. Spolu s rámom sú dodávané slnečné sklá, ktoré sa pripnú k okuliarom a takto získate dioptrické slnečné okuliare. Tieto plastové šošovky sú s polarizačnou vrstvou, typickou pre značku Polaroid. Za jednu cenu tak získate vlastne dvoje okuliare, dioptrické a slnečné polarizačné, ideálne pre šoférov.  

Logo Polaroid

TIP: Doprajte si k pánskemu rámu okuliarov Polaroid 2875C kvalitné dioptrické okuliarové šošovky s antireflexom v balíku Extra za 19€, alebo v balíku Premium iba za 39€. 

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare Polaroid :)

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 18
Dĺžka stránice 135
Priemer očnice 52
Výška očnice 25
Tvar Hranaté
Rám Polorám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
52mm
18mm
25mm
135mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dioptrické okuliare POLAROID 2875C

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...