Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

134,00 €

78,50 €

Tradičný model značkových okuliarov Polaroid 2875B je veľmi obľúbený pre svoj jednoduchý  a minimalistický dizajn. Dizajnom aj neutrálnymi farbami môžu tieto unisex okuliare vyhovovať rovnako dámam aj pánom.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Tradičný model značkových okuliarov Polaroid 2875B je veľmi obľúbený pre svoj jednoduchý  a minimalistický dizajn. Dizajnom aj neutrálnymi farbami môžu tieto unisex okuliare vyhovovať rovnako dámam aj pánom. Očnice sú v hnedej až medenej farbe, rovnako aj stráničky ale so škvrnitým vzorom. Kovové očnice polorámu sú doplnené plastovými stráničkami na stranách označenými logom Polaroid. Celková šírka rámu je 135 mm.

Kvalita značky Polaroid zaručuje spokojnosť a špičkové materiály. Spolu s rámom sú dodávané slnečné sklá, ktoré sa pripnú k okuliarom a takto získate dioptrické slnečné okuliare. Tieto plastové šošovky sú s polarizačnou vrstvou, typickou pre značku Polaroid. Za jednu cenu tak získate vlastne dvoje okuliare, dioptrické a slnečné polarizačné, ideálne pre šoférov.  

Logo Polaroid

TIP: Doprajte si k unisex rámu okuliarov Polaroid 2875B kvalitné dioptrické okuliarové šošovky s antireflexom v balíku Extra za 19€, alebo v balíku Premium iba za 39€. 

PLUS DARČEK: Puzdro na okuliare Polaroid :)

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 19
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 52
Výška očnice 25
Tvar Hranaté
Rám Polorám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
52mm
19mm
25mm
140mm
135mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dioptrické okuliare POLAROID 2875B

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...