Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

59,00 €

49,00 €

Pánske dioptrické Okuliare Jago Gun sú svojim klasickým dizajnom ideálnou voľbou pre každého muža. Kovový rám v retro štýle je vyrobený z tenkého a ľahkého kovu. 

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Pánske dioptrické Okuliare Jago Gun sú svojim klasickým dizajnom ideálnou voľbou pre každého muža. Kovový rám v retro štýle je vyrobený z tenkého a ľahkého kovu. Jago, to sú priame tvary, uhladený dizajn a ultraľahký materiál, hmotnosť samotného rámu je iba 15g. Rám je ideálne pružný, čím zabezpečuje pohodlne sa nasadzovanie. Zámerná pružnosť materiálu rámu zabezpečuje jeho väčšiu odolnosť a trvácnosť. Väčšie očnice zabezpečia komfortné videnie pre všetky uhly pohľadu. Rám je vhodný aj pre multifokálne okuliare.

Rôzne farebné variácie tohto modelu ponúkajú voľbu pre každého.Tento variant rámu je v neutrálne šedej farbe, ideálne k tomuto okuliarovému štýlu. Súčasný dizajn okuliarov Jago v kvalitných materiáloch je tá pravá voľba. 

Tip: Zvoľte si k okuliarom Jago Gun sklá v ďalšom kroku objednávky. Odporúčame dioptrické alebo nedioptrické okuliarové sklá v Balíku extra (s antireflexnou vrstvou a so 100% UV filtrom) iba za 19€.

PLUS DARČEK: Puzdro na dioptrické okuliare. 

EAN Nedefinované
Farba Sivá
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 55
Výška očnice 35
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
55mm
17mm
35mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske dioptrické okuliare Jago Gun

Nahrávám...