Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

59,00 €

49,00 €

Pánske dioptrické Okuliare Jago sú svojim klasickým dizajnom ideálnou voľbou pre každého muža. Kovový rám v retro štýle je vyrobený z tenkého a ľahkého kovu. 

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Pánske dioptrické Okuliare Jago sú svojim klasickým dizajnom ideálnou voľbou pre každého muža. Kovový rám v retro štýle je vyrobený z tenkého a ľahkého kovu. Jago, to sú priame tvary, uhladený dizajn a ultraľahký materiál, hmotnosť samotného rámu je iba 15g. Rám je ideálne pružný, čím zabezpečuje pohodlne nasadzovanie. Zámerná pružnosť materiálu rámu zabezpečuje jeho väčšiu odolnosť a trvácnosť. Väčšie očnice zabezpečia komfortné videnie pre všetky uhly pohľadu. Rám je vhodný aj pre multifokálne okuliare.

Rôzne farebné variácie tohto modelu ponúkajú voľbu pre každého.Tento variant rámu je v čiernej farbe s farebným ukončením stráničiek. Súčasný dizajn okuliarov Jago v kvalitných materiáloch je tá pravá voľba. 

Celková šírka rámu je 137 mm.

Tip: Zvoľte si k okuliarom Jago  sklá v ďalšom kroku objednávky. Odporúčame dioptrické alebo nedioptrické okuliarové sklá v Balíku extra (s antireflexnou vrstvou a so 100% UV filtrom) iba za 19€.

PLUS DARČEK: Puzdro na dioptrické okuliare. 

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 55
Výška očnice 35
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
55mm
17mm
35mm
140mm
137mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske dioptrické okuliare Jago

Nahrávám...