Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Skladom

90,00 €

79,00 €

Ekologické okuliare Eco Conscious Kapok


Logo Eco Consious


Pánsky trendový rám Kapok, v štýle ktorý môžeme nazvať moderné retro, s očnicami v tvare písmena D. Vyrobený z exkluzívneho acetátu na biologickej báze značky Eco Conscious. Našou novinkou na trhu je kolekcia od britskej prémiovej ekologickej značky okuliarov ECO Conscious.

Celý popis…
 • ✓ Doprava zadarmo
 • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
 • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
 • ✓ Všetky rámy skladom

Ekologické okuliare Eco Conscious Kapok

Logo Eco Consious

Pánsky trendový rám Kapok v štýle ktorý môžeme nazvať moderné retro, s očnicami v tvare písmena D. Vyrobený z exkluzívneho acetátu na biologickej báze značky Eco ConsciousNašou novinkou na trhu je kolekcia od britskej prémiovej ekologickej značky okuliarov ECO Conscious.

 • Pánsky celorám
 • Bioacetát, bez obsahu škodlivých chemikálií
 • Biologicky odbúrateľné demo šošovky
 • Balenie bez plastov
 • Retro štýl
 • Rozmery (mm): 52, 17, 140 / 36
 • farba: modrá / sivá, 
 • Multifokálne sklá: Áno.

Ekologickosť modelu Kapok podčiarkuje aj dizajn, ktorý vychádza z retro štýlu a je pútavý na prvý pohľad. K tomu sú zvolené aj mužné farebné tóny sivej a tmavej modrej.

Ekologické balenie

Púzdro okuliarov ECO Conscious má certifikát FSC (plne recyklovateľný). Okuliare balíme do ekologických a recyklovateľných obalov bez akýchkoľvek plastov. 

Spolu do dokážeme

Spoznajte cenovo dostupnú ekologickú značku okuliarov ECO Conscious a pomôžete tak minimalizovať uhlíkovú stopu. V boji proti zmene klímy, sa za každý zakúpený rám ECO Conscious zasadí 1 strom v partnerstve s úžasnou organizáciou pre opätovné zalesňovanie "One Tree Planted" www.onetreeplanted.org 

Tip

Zvoľte si k rámu ECO Conscious aj dioptrické sklá v ďalšom kroku. Vyplňte údaje z receptu a vyberte si typ šošovky. Optici odporúčajú sklá s antireflexnou vrstvou, čo nájdete v naších šošovkách Extra, Premium alebo Exclusive. 

Čistenie okuliarov

Najlepšie si okuliare vyčistíte obyčajným mydlom a teplou vodou. Potom ich vyleštite ekologickou handričkou. Je to také ľahké!

Vrátenie a reklamácie

Žiadny stres a pochybnosti pri objednávaní. Poskytujeme nad rámec zákona 30 dní na vrátenie tovaru - viac informácií. Reklamácia je samozrejme možná po dobu 24 mesiacov .

Ďalšie otázky?

Budeme sa tešiť na zaujímavé dotazy či podnety na info@eokuliare.sk 

EAN Nedefinované
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 52
Výška očnice 36
Tvar Retro
Rám Plný rám
Materiál Plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Pánske
Značka ECO Conscious
52mm
17mm
36mm
140mm
132mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Pánske okuliare Eco Conscious Kapok

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...