Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

47,80 €

43,50 €

Dioptrické okuliare Cody Gun sú svojim univerzálnym dizajnom vhodné pre dámy aj pánov. Súčasný dizajn okuliarov Cody v kvalitných materiáloch je tá pravá voľba. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické Okuliare Cody Gun sú svojim univerzálnym dizajnom vhodné pre dámy aj pánov. Moderný tenký rám v retro štýle je vyrobený z tenkého a ľahkého kovu. Tenké línie rámu charakterizujú okuliare Cody a pôsobia nenápadne a decentne. Rám je pružný, najmä na strániciach ale aj na prednej časti,  a tým sa pohodlne sa nasadzuje a prispôsobí tvári. Zámerná pružnosť materiálu rámu zabezpečuje jeho vačšiu odolnosť a trvácnosť. Väčšie sklá zabezpečia komfortné videnie pre všetky uhly pohľadu. Tento variant rámu je v atraktívnej šedej, kovovej farbe, a skvele dopĺňa jemné tvary rámy. Súčasný dizajn okuliarov Cody v kvalitných materiáloch je tá pravá voľba. 

Tip: Zvoľte si k okuliarom Cody Gun sklá v ďalšom kroku objednávky. Odporúčame dioptrické alebo nedioptrické okuliarové sklá v Balíku extra (s antireflexnou vrstvou a so 100% UV filtrom) iba za 19€.

PLUS DARČEK: Puzdro na dioptrické okuliare. 

EAN Nedefinované
Farba Sivá
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 52
Výška očnice 34
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
52mm
17mm
34mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dioptrické okuliare Cody Gun

Nahrávám...