Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

47,80 €

43,50 €

Dioptrické Okuliare Cody sú svojim univerzálnym dizajnom vhodné pre dámy aj pánov. Moderný tenký rám v retro štýle je vyrobený z tenkého a ľahkého kovu. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické Okuliare Cody sú svojim univerzálnym dizajnom vhodné pre dámy aj pánov. Moderný tenký rám v retro štýle je vyrobený z tenkého a ľahkého kovu. Tenké línie rámu charakterizujú okuliare Cody a pôsobia nenápadne a decentne. Rám je pružný, najmä na strániciach ale aj na prednej časti,  a tým sa pohodlne sa nasadzuje a prispôsobí tvári. Zámerná pružnosť materiálu rámu zabezpečuje jeho vačšiu odolnosť a trvácnosť. Väčšie sklá zabezpečia komfortné videnie pre všetky uhly pohľadu. Tento variant rámu je v atraktívnej svetlo hnedej až medenej farbe, a skvele dopĺňa jemné tvary rámy.

Tip: Zvoľte si k okuliarom sklá v ďalšom kroku objednávky, odporúčame Balík extra (sklá s antireflexnou vrstvou a so 100% UV filtrom) iba za 19€.

PLUS DARČEK: Puzdro na dioptrické okuliare. 

EAN Nedefinované
Farba Hnedá
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 140
Priemer očnice 52
Výška očnice 34
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
52mm
17mm
34mm
140mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dioptrické okuliare Cody

Nahrávám...