Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

139,00 €

84,50 €

Model: Carrera CA 6615, Farba: Sivá / Čierna, Tvar: Wayfarer, Dioptrické okuliare z dizajnovej dielne značky Carrera, model CA 6615. Tieto štýlové okuliare pre dámy aj pánov z novej kolekcie sú inšpirované legendárnym model Wayfarer.

Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dioptrické okuliare z dizajnovej dielne značky Carrera, model CA 6615. Tieto štýlové okuliare pre dámy aj pánov z novej kolekcie sú inšpirované legendárnym model Wayfarer. Ponúkajú tradičný retro dizajn modernizovaný dnešnými trendmi a materiálmi. Pravidelné línie kovových očníc prechádzajú k širším a pevným plastovým strániciam. Tie sú s flexibilným otváraním a doplnené logom Carrera. 

Logo Carrera

Zasielame v originálnom púzdre Carrera.  Okuliare Carrera CA 6615 je definitívne nová klasika, rám ktorý musíte mať vo svojom šatníku. 

TIP: Doprajte si k unisex rámuCarrera CA 6615 dioptrické alebo nedioptrické okuliarové šošovky podľa svojho vkusu — číre, slnečné, polarizačné, samozafarbovacie, so 100% UV filtrom a PC filtrom. Odporúčame kvalitné sklá z antireflexom, vyberte si jeden z balíkov šošoviek za najlepšie ceny

EAN Nedefinované
Farba Čierna
Šírka nosníka 19
Dĺžka stránice 145
Priemer očnice 54
Výška očnice 42
Tvar Wayfarer
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka CARRERA
54mm
19mm
42mm
145mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dioptrické okuliare Carrera CA 6615

 PODOBNÉ PRODUKTY 

Nahrávám...