Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

48,50 €
Okuliare Alpha Violet ponúkajú naozaj niečo netradičné, zaujímavé a pritom úžasne jednoduché. Kvalitné materiály a dnešný dizajn navyše za dostupnú cenu. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Dámske dioptrické okuliare Alpha Violet, to je štýlový obdĺžnikový rám s plastovými očnicami a tenkými kovovými postranicami. 

Alpha Violet je acetátový rám s kovovým stráničkami a pohodlným nosníkom. Plastové očnice sú zafarbené škvrnitým vzorom v zaujímavých farbách v odtieňoch fialovej, čím bude rám vyhovovať skôr dámam. Očnice sú v predu aj ozdobené vintage sponou. Fialové stráničky sú na koncoch kryté plastom v rovnakých farbách ako očnice. 

Okuliare Alpha Violet ponúkajú naozaj niečo netradičné, zaujímavé a pritom úžasne jednoduché. Kvalitné materiály a dnešný dizajn navyše za dostupnú cenu. 

Tip: Zvoľte si k okuliarom Alpha Violet aj kvalitné sklá v ďalšom kroku objednávky. Odporúčame dioptrické alebo nedioptrické okuliarové sklá v Balíku extra (s antireflexnou vrstvou a so 100% UV filtrom) iba za 19€. Okuliare sú vhodné aj pre bifokálne a multifokálne sklá. 

PLUS DARČEK: Púzdro na dioptrické okuliare. 

EAN Nedefinované
Farba Fialová
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 138
Priemer očnice 53
Výška očnice 33
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nie
53mm
17mm
33mm
138mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dioptrické okuliare Alpha Violet

Nahrávám...