Dovolenka na eOkuliare.sk – od 12.7. do 25.7.2024. Využite zľavu 10% na celý nákup ako odmenu za čakanie :). Všetky objednávky prijaté od 11.7 do 25.7. budú spracované po tomto termíne. Pre 10% zľavu použite pri nákupe kód - leto2024. Ďakujeme za dôveru.

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

48,50 €
Alpha Blue je acetátový rám s kovovým stráničkami a pohodlným nosníkom. Plastové očnice sú zafarbené škvrnitým vzorom v zaujímavých farbách kde prevažuje modrá a čierna. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Unisex dioptrické okuliare Alpha Blue, to je štýlový obdĺžnikový rám s plastovými očnicami a tenkými kovovými postranicami. 

Alpha Blue je acetátový rám s kovovým stráničkami a pohodlným nosníkom. Plastové očnice sú zafarbené škvrnitým vzorom v zaujímavých farbách kde prevažuje modrá a čierna. Predná časť rámu je ozdobené vintage sponou, tenké kovové stráničky sú tmavo modré, koncoch kryté plastom v rovnakých farbách ako očnice. 

Okuliare Alpha ponúkajú minimalistický dizajn vo francúzskom štýle vo veselých letných farbách. Tento rám vás udrží na módnej vlne pre túto sezónu. Kvalitné materiály a dnešný dizajn navyše za dostupnú cenu. 

Tip: Vyberte si počas nákupu k okuliarom Alpha Blue aj kvalitné sklá. Optik odporúča okuliarové sklá v Balíku extra (s antireflexnou vrstvou a so 100% UV filtrom) iba za 19€.

PLUS DARČEK: Puzdro na dioptrické okuliare. 

EAN Nedefinované
Farba Modrá
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 138
Priemer očnice 53
Výška očnice 33
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nedefinované
Značka Nedefinované
53mm
17mm
33mm
138mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dioptrické okuliare Alpha Blue

Nahrávám...