Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Nie je na sklade

48,50 €

29,00 €

Unisex dioptrické okuliare Alpha Black, to je štýlový obdĺžnikový rám s plastovými očnicami a tenkými kovovými postranicami. Model je svojím dizajnom vhodný pre dámy aj pánov. Celý popis…
  • ✓ Doprava zadarmo
  • ✓ 30 dní na vrátenie rámu
  • ✓ Púzdro na okuliare zdarma
  • ✓ Všetky rámy skladom

Unisex dioptrické okuliare Alpha Black, to je štýlový obdĺžnikový rám s plastovými očnicami a tenkými kovovými postranicami. Model je svojím dizajnom vhodný pre dámy aj pánov. 

Alpha Black je acetátový (plastový) rám s kovovým stráničkami a pohodlným nosníkom. Plastové očnice sú zafarbené škvrnitým vzorom v zaujímavých farbách, kde prevláda čierna. Čierne stráničky sú na koncoch pokryté plastom v rovnakých farbách ako očnice. Celková šírka rámu je 132 mm.

Okuliare Alpha ponúkajú minimalistický dizajn vo francúzskom štýle vo veselých letných farbách. Tento rám vás udrží na módnej vlne pre túto sezónu. Kvalitné materiály a dnešný dizajn navyše za dostupnú cenu. 

Tip: Zvoľte si k okuliarom Alpha Black aj kvalitné skla v nasledujúcom kroku objednávky. Odporúčame dioptrické alebo nedioptrické okuliarové skla v Balíku extra (s antireflexnou vrstvou a so 100% UV filtrom) iba za 19€. Okuliare sú vhodné aj pre multifokálne šošovky. 

PLUS DARČEK: Puzdro na dioptrické okuliare. 

EAN Nie
Farba Čierna
Šírka nosníka 17
Dĺžka stránice 138
Priemer očnice 53
Výška očnice 33
Tvar Hranaté
Rám Plný rám
Materiál Kov / plast
Možnosti šošoviek Jednoduché, Bifokálne, Multifokálne
Pohlavie Nie
Značka Nie
53mm
17mm
33mm
138mm
132mm

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzovali ste: Dioptrické okuliare Alpha Black

Nahrávám...